پاشایی: توجهی به بازیکنان غایب استقلال نداریم

منبع: ورزش 3

4

1400/1/13

13:14


مربی تیم فوتبال پیکان می گوید این تیم با تمام قوا برای کسب نتیجه و امتیاز به مصاف استقلال می رود.

پاشایی: توجهی به بازیکنان غایب استقلال نداریم

به گزارش ورزش سه"، حسین پاشایی مربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از دیدار برابر استقلال اینطور حرف هایش را ضمن تبریک سال نو آغاز کرد: استقلال تیم بزرگ و با شخصیتی است و در بهترین شرایطش در لیگ امسال قرار دارد. چون نتایج خوبی در هفته های اخیر گرفته است.


او با اشاره به پیکان ادامه داد: ما هم نشان داده ایم که تیم با کیفیت و خوبی هستیم و در تمرینات و تعطیلات روی نقاط ضعف استقلال کار کرده‌ایم و امیدوارم در قالب تیمی، جوانان پیکان را به فوتبال ایران معرفی کنیم.


از پاشایی در مورد تقابل دوباره استقلال و پیکان پرسیدند که چند هفته پیش در رقابت های جام حذفی به مصاف هم رفتند. پاشایی در واکنش به این موضوع بیان کرد: بازی جام حذفی با بازی فردا کاملا فرق دارد. جام حذفی برای ما یک دیدار تدارکاتی خیلی خوب بود ولی دیدار های لیگ برتر برای ما متفاوت است. مطمئنا فردا به دنبال کسب نتیجه خوب مقابل استقلال هستیم.


او سپس در مورد عملکرد داوری در دیدار جام حذفی استقلال و پیکان که با اعتراض شدید مهدی تارتار نیز همراه شده بود، اضافه کرد: آن اتفاق گذشته است، در بازی قبل از داوری ضرر کردیم ولی مطمئن هستم تیم ما و تیم داوری کم اشتباه ترین نفرات بازی فردا هستند.


مربی پیکان در مورد ابتلای چند بازیکن استقلال به ویروس کرونا و اینکه این موضوع باعث ضعیف تر شدن استقلال می شود یا خیر، گفت: شاخصه تیم هایی مثل استقلال این است که بهترین نفرات را جمع می‌کنند. حتی ذخیره‌های این تیم انگیزه‌های بیشتری نسبت به بازیکنان اصلی دارند. ما اصلا نگاه نمی‌کنیم آنها بازیکن مصدوم یا کرونایی دارند؛ می دانیم همه بازیکنانشان در شرایط خوبی به سر می برند و امیدوارم بتوانیم فردا نتیجه خوبی مقابل استقلال کسب کنیم.


پاشایی در خصوص اینکه آیا برای بازی با استقلال مصدومی دارند یا خیر گفت: متاسفانه در این هفته 2-3 بازیکن ما مصدوم شدند و امروز در محل تمرین تکلیف آنها مشخص می‌شود. محمد ابراهیمی را هم قطعا فردا در اختیار نخواهیم داشت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو