قدردانی پلیس از همکاری مردم در روز طبیعت

منبع: رکنا

5

1400/1/13

15:16


قدردانی پلیس از همکاری مردم در روز طبیعت

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به توجه جدی مردم به توصیه ستاد ملی مقابله با کرونا و عدم حضور در پارک ها و تفرج گاهها، گفت: از همکاری و همراهی مردم سپاسگزاریم و هدف از توصیه به عدم حضور در پارک ها و تفرجگاهها ، حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر این ویروس منحوس است.

به گزارش رکنا ، سردار "حسین رحیمی" با اشاره به شروع موج چهارم شیوع ویروس منحوس کرونا، از همکاری و همراهی مردم در اجرای هرچه بهتر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا قدردانی کرد و گفت: با توجه به توصیه های صورت گرفته در خصوص عدم حضور مردم در پارک ها و بوستان ها امروز شاهد همکاری و همراهی مردم در روز طبیعت و عدم حضور آنها در پارک ها و تفرج گاهها بودیم .

اهمیت سلامت مردم برای نیروی انتظامی

وی با قدردانی از همکاری و همراهی مردم در روز طبیعت، بیان داشت: هدف ما در توصیه های صورت گرفته حفظ سلامت مردم عزیز و جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا می باشد .

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به بازدید هوای صورت گرفته از نقاط مختلف پایتخت، بیان داشت: در روز طبیعت ماموران ترافیکی و انتظامی پلیس پایتخت برای انجام وظیفه از ساعت 4 بامداد تا پایان امروز در سطح شهر مستقر خواهند بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه