هانسی فلیک: نبود لواندوفسکی برای بایرن مونیخ یک چالش است

منبع: طرفداری

2

1400/1/13

16:26


هانسی فلیک: نبود لواندوفسکی برای بایرن مونیخ یک چالش است

بایرن مونیخ در جریان هفته بیست و هفتم بوندسلیگا، مهمان لایپزیش است.

بایرن مونیخ در چارچوب هفته بیست و هفتم بوندسلیگا، باید به مصاف لایپزیش برود و در همین راستا، هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ، در کنفرانس مطبوعاتی قبل از این مسابقه حاضر شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ، هانسی فلیک به سوالات مختلف پاسخ داد.

مسابقات ملی و مصدومیت روبرت لواندوفسکی:

ما هیچ کاری در قبال مسابقات ملی نمی توانیم انجام دهیم. برای بازیکنان بایرن مونیخ عادی است که در این بازی ها حضور داشته باشند. بازیکنان دیروز استراحت کردند و تمرین نهایی امروز هم کمی سبک تر از روزهای دیگر است. تمام بازیکنانی که در بازی های ملی حضور داشتند، به غیر از لواندوفسکی را در اختیار داریم. چنین شرایطی را هر مربی تجربه می کند. به عنوان مربی دوست دارید که تمام بازیکنان خود را در اختیار داشته باشید. باید با این شرایط (مصدومیت لواندوفسکی) بسازیم و بازیکنانی داریم که می توانند در این پست به میدان بروند. نبود لواندوفسکی برای بایرن مونیخ یک چالش است.

سرمربی بایرن مونیخ درباره زمان بازگشت لواندوفسکی به میادین گفت:

همیشه سخت است که با جزئیات زمان بازگشت یک بازیکن مصدوم را اعلام کنید. چوپوموتینگ در حال حاضر کیفیت خود را نشان داده و گزینه ای برای جانشینی لواندوفسکی است. ترکیب بازی با لایپزیش را الان اعلام نمی کنم.

محرومیت ژروم بواتنگ و آلفونسو دیویس:

ژروم در فرم بسیار خوبی قرار داشت و آلفونسو دیویس هم با کیفیتی که دارد، همیشه به ما کمک کرده است. این دو بازیکنان مهمی برای ما هستند. ما کم کم نیکلاس زوله را به تمرینات اضافه کردیم و او می تواند فردا به میدان برود. 

لوکاس هرناندز بدون شک برابر لایپزیش از ابتدا در ترکیب خواهد بود

لوکاس هرناندز:

لوکاس بدون شک برابر لایپزیش از ابتدا در ترکیب خواهد بود. او یک بازیکن بسیار حرفه ای است که تیم و کادر مربی ها بسیار او را قبول دارند. او کارش را به خوبی انجام می دهد و روی آن متمرکز است. وقتی او بازی می کند، صد در صد توانش را می گذارد.

شکست آلمان برابر مقدونیه شمالی:

تمرکز من روی بایرن مونیخ است. آن بازی آسان نبود اما بازی های قبل خوب بودند. تیم داوید آلابا هم برابر دانمارک شکست خورد. باید سریع این شکست ها فراموش شوند زیرا برنامه های بزرگی داریم و می خواهیم برابر لایپزیش موفق عمل کنیم.

صحبت های اولی هونس در رابطه با نبردن بواتنگ به مسابقات یورو:

این نظر او است. من می دانم که بایرن مونیخ بازیکنان خود را حمایت می کند. ژروم 10 سال است که در بایرن مونیخ حضور دارد و دو بار فاتح سه گانه شده است. من بسیار قدردان عملکرد او هستم اما در پایان، این یواخیم لوو است که تصمیم می گیرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو