معرفی نسل جدید لندرور دیفندر از زبان ریچارد هموند [تماشا کنید]

منبع: دیجیاتو

4

1400/1/13

17:34


با معرفی نسل جدید لندرور دیفندر این شاسی بلند توانای انگلیسی در نمایشگاه فرانکفورت سیل نظرهای موافق و مخالف را شاهد بودیم. یکی از طرفداران واقعی لندرور دیفندر که سابقه طولانی در تست و بررسی آن دارد بدون هیچ شکی ریچارد هموند مجری سابق برنامه تاپ گیر و برنامه جدیدشان یعنی گرندتورر است.

ریچارد هموند در کنار دو همکار خود یعنی جیمز می و جرمی کلارکسون وب سایت Drivetribe را برای علاقه مندان صنعت خودروسازی تاسیس کرده اند و دیگر محتوای خود را در این مکان به اشتراک می گذارند. به مناسبت معرفی نسل جدید لندرور دیفندر ریچارد هموند ویدیوی از شاسی بلند محبوب خود منتشر کرده است که از شما دعوت می کنیم در ادامه به تماشای آن بنشینید.

b41bee5b-2020-land-rover-defender-90-110-171

شایان ذکر است نسل جدید لندرور دیفندر بیش از ۱.۲ میلیون کیلومتر تست را پشت سر گذاشته که بیش از هر لندرور تولید شده در تاریخ این شرکت است. از صحرای نوادا تا دبی و پیست نوربرگ رینگ از مهم ترین محل ها برای توسعه این شاسی بلند بوده است.

شاسی دیفندر به طور کامل از آلومینیوم ساخته شده و تقریبا ۳ برابر از دیگر رقیب خود در این کلاس مقاومت بیشتری دارد. با وجود حفظ ظاهر کلاسیک و مکعبی شکل دیفندر، ضریب درگ برابر با ۰.۳۸ CD دارد که رقمی مناسب برای یک شاسی بلند خارج جاده ای است. این مسئله به لطف پوشیده شدن کامل بخش زیرین خودرو و انتقال چرخ زاپاس به روی درب عقب فراهم شده است.

لندرور دیفندر با گیربکس ۸ سرعته ساخت شرکت ZF و قوی ترین شفت انتقال قدرتی که در تاریخ این شرکت طراحی و تولید شده قابلیت سعود ۴۵ درجه ای را فراهم می کند. سیستم تعلیق لندرور دیفندر در جلو از نوع مولتی لینک دو جناغی و در عقب اتصال پیوندی مستقل (کمک بادی به صورت آپشن اختیاری) است. یکی از تست های که لندرور در حین توسعه دیفندر اجرا کرده حل دادن یک بلوک ۲۰۰ میلی متری با سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت است که در حدود ۷ تن بار به شاسی آن وارد می کند.

مطالب مشابه