پدیده - پرسپولیس؛ به دنبال یک شروع خوب در 1400 / پیش بازی

پدیده - پرسپولیس؛ به دنبال یک شروع خوب در 1400 / پیش بازی


منبع: طرفداری

3

1400/1/13

17:37


پدیده - پرسپولیس؛ به دنبال یک شروع خوب در 1400 / پیش بازی

پرسپولیس و پدیده در اولین بازی خود در سال جدید با یکدیگر بازی می کنند. این بازی برای یحیی گل محمدی، میلاد سرلک و فرشاد فرجی که فصل گذشته عضو تیم پدیده (شهرخودرو) بودند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

پرسپولیس و پدیده در هفته نوزدهم لیگ برتر ایران به مصاف هم خواهند رفت.

اطلاعات بازی

تورنمنت: هفته نوزدهم لیگ برتر ایران؛ جام خلیج فارس
بازی: پدیده مشهد - پرسپولیس تهران
تاریخ: شنبه 14 فروردین 1400
زمان: ساعت 16:30
مکان: مشهد - ورزشگاه امام رضا (ع)
داوران: علی صفایی - محمد رضا ابوالفضلی - امیر محمد داودزاده - امیر سامان سلطانی  

پیش بازی

پرسپولیس و پدیده در حالی به مصاف هم می روند که دو تیم وضعیت کاملا متفاوتی دارند. پرسپولیس به دنبال قهرمانی و در ثبات کامل است اما پدیده با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند و اوضاع خوبی نیز در جدول ندارند.

پرسپولیس تهران در 18 بازی گذشته، 10 پیروزی داشته اند، 7 تساوی و تنها یک شکست. سرخ ها همچنین 24 گل زدند و تنها 9 گل خوردند. پرسپولیس با تفاضل گل +15 و با 37 امتیاز در رده دوم جدول حضور دارد. شاگردان گل محمدی تنها بخاطر یک گل کمتر نسبت به سپاهان در صدر نیستند و این بازی از اهمیت بالایی برای سرخ ها در ادامه لیگ برخوردار است.

در آن سوی میدان، پدیده یا همان شهرخودروی سابق، در 18 بازی گذشته، 6 پیروزی، 5 تساوی و 7 شکست داشته است. آن ها همچنین آمار 18 گل زده و 20 گل خورده به ثبت رسانده اند و با 23 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارند.

یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، سرمربی سابق پدیده بوده است و میلاد سرلک و فرشاد فرجی نیز دو بازیکن پرسپولیس هستند که از پدیده به این تیم آمدند و این تقابل ها می تواند جالب باشد.

همچنین پرسپولیس می تواند پس از مدت ها از عیسی آل کثیر استفاده کند.

بازی های رودرروی دو تیم

جدول لیگ و وضعیت دو تیم

 

مطالب مشابه