یک ایتالیایی، پدیده را به لیگ یک می‌فرستد؟

منبع: ورزش 3

1

1400/1/13

18:27


احتمال دارد مطالبات مربی سابق تیم فوتبال پدیده باعث شود تا مشهدی‌ها با دردسری بزرگ مواجه شوند.

یک ایتالیایی، پدیده را به لیگ یک می‌فرستد؟

به گزارش "ورزش سه" یکی از بدهی‌های عمده تیم فوتبال پدیده به مربی سابق خود است؛ استفان کوزین که فصل گذشته در قامت دستیار مجتبی سرآسیایی به کادرفنی پدیده اضافه شد و در ادامه یک بازی در نقش سرمربی موقت حضور داشت و سپس در نقش دستیار سهراب بختیاری زاده به کارش ادامه داد و به دلیل عدم دریافت حقوق خود حاضر به همراهی مشهدی‌ها در آسیا نشد و به کار خود این‌چنین پایان داد، با شکایت به فیفا خواهان دریافت مطالبات خود شده است.

 

کوزین در گفتگو با خبرنگار ما درباره آخرین وضعیت شکایتش از تیم فوتبال پدیده توضیح داد: من دوست داشتم که با این باشگاه صلح کنم و در آخرین مذاکره با مدیران پدیده به آن‌ها 70 درصد تخفیف دادم و به آن‌ها گفتم که حاضرم در چهار قسط پولم را دریافت کنم اما متاسفانه این مسئله با بی‌اعتنایی مدیران باشگاه همراه شد و باعث شد تا من هم دلسرد شوم و به دنبال دریافت کامل مطالبات خودم باشم.

 

مربی ایتالیایی سابق پدیده ادامه داد: مطالبات من از باشگاه پدیده حدود 150 هزار دلار است که فکر می‌کنم طی 30 تا 45 روز آینده حکم آن به باشگاه مشهدی خواهد رسید و تبعاتی چون کسر 6 امتیازی، سقوط به لیگ یک و ... را دارد که واقعا من دلم نمی‌خواست چنین تبعاتی دامن‌گیر پدیده شود اما عدم تمایل آن‌ها برای توافق علی‌رغم گذشت من از 70 درصد مطالباتم باعث شد تا پیگیر شکایتم باشم و حالا آن‌ها باید منتظر حکم فیفا باشند.

مطالب مشابه