جریمه 100 خودرو توسط پهبادهای پلیس

منبع: رکنا

9

1400/1/13

18:42


جریمه 100 خودرو توسط پهبادهای پلیس

سردار قاسم رضایی گفت: امسال در ایام نوروز ۱۴۰۰ بیش از 100 خودرو با استفاده از پهپادها اعمال قانون شدند.

به گزارش رکنا، سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده ناجا در آخرین روز از تعطیلات نوروزی سال 1400 مصادف با روز طبیعت از تفرجگاه‌ها، تفریحگاه‌ها و پارک‌های استان تهران به صورت هوایی بازدید هوایی کرد.

وی در این پایش هوایی به رصد محورهای مواصلاتی منتهی به پایتخت و ترددهای جاده‌ای پرداخت و گفت: خوشبختانه مشکل خاصی وجود ندارد و اکثر مردم طبق پروتکلهای وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا عمل کرده‌اند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه مردم فهیم جامعه اسلامی همواره با پلیس در همه زمینه‌ها همکاری کرده‌اند، بیان کرد: بحمدالله مردم عزیز مانند سال گذشته با توجه به شرایط کرونایی نسبت به پروتکل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت پایبند بوده و سعی کرده‌اند تا حد ممکن از منازل خود خارج نشوند.

رضایی از همکاری و همراهی مردم با پلیس به ویژه در روز طبیعت تقدیر و تشکر کرد و گفت: ان‌شاءالله به زودی شاهد نابودی ویروس کرونا خواهیم بود و مردم عزیز در نوروزهای آتی، سنت‌های سال نو را در آرامش و سلامت انجام خواهند داد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی همچنین با حضور در مرکز کنترل ترافیک راهور ضمن رصد محورهای مواصلاتی کشور، با اشاره به لزوم استفاده از تکنولوژی و فناوری‌های نوین در رصد جاده‌ها و محورهای مواصلاتی گفت: امسال برای نخستین بار در نیروی انتظامی از پهپادها برای کنترل محورهای مواصلاتی در سطح کشور استفاده شد.

وی با تاکید بر لزوم توسعه و استفاده بیشتر از فناوری‌های نوین و هوشمند در انجام ماموریت‌های محوله تصریح کرد: امسال در ایام نوروز بیش از 100 خودرو با استفاده از پهپادها اعمال قانون شدند. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه