دانلود مجله HGTV Magazine – می ۲۰۲۱

دانلود مجله HGTV Magazine – می ۲۰۲۱


منبع: دانلود ها

4

1400/1/13

23:59


مجله HGTV Magazine – طراحی خانه و تغییر سبک زندگی

| شماره می ۲۰۲۱ اضافه شد |

دانلود-مجله-HGTV-Magazine

مجله HGTV Magazine مسائل مختلفی را در زمینه استایل زندگی افراد مختلف بررسی کرده و طرح‌ها و ایده‌های خاصی را با شما درمیان می‌گذارد. این مجله در هر شماره، مباحث جالبی را پیرامون نحوه طراحی خانه‌های ساحلی، نکات لازم برای رنگ آمیزی خانه و استفاده از ابزارهای مختلف در محیط خانه مطرح می‌کند. درواقع اگر شما می‌خواهید که یک فرد فنی و خلاق برای تغییر سبک زندگی خود در خانه باشید، این مجله می‌تواند نکات ارزشمندی را در اختیار شما گذارد. پروژه‌های خود را می‌توانید با این مجله عملی کرده و تمامی نکات لازم در زمینه طراحی را فرا بگیرید.

با استفاده از مجله HGTV Magazine می‌توانید تزئینات موردعلاقه افراد دیگر را بررسی کرده و از آن‌ها ایده بگیرید. ویژگی‌هایی در این مجله به اشتراک گذاشته می‌شود که مخصوص این زمان بوده و در مورد مباحث مختلف نیز صحبت شده است. می‌توانید بهترین و بدترین زمان برای ایجاد تغییرات و رنگ آمیزی را فرا گرفته و خانه‌ای را شکل دهید که شایسته ستایش باشد.

آپریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله، ایده‌های جالبی در مورد طراحی اینترو خانه بررسی خواهد شد و در ادامه هم به طراحی و استفاده از ابزارهای مختلف در سرویش بهداشتی و حمام خانه پرداخت خواهد شد. این مجله شامل تصاویر بسیار زیبایی از این ایده‌ها و طراحی‌ها است و می‌توانید از آن‌ها الگو بگیرید.

دانلود-مجله-HGTV-Magazine

می ۲۰۲۱

این شماره از مجله HGTV به سراغ نمای داخلی خانه رفته و نحوه استفاده از مبل و میز و صندلی را بررسی خواهیم کرد. مدل‌های مختلفی از ابزارها و وسایل در این شماره وجود دارند و هرکدام نیز نکات خاصی برای جای گرفتن در خانه خواهند داشت. در انتهای مجله نیز ۲۳ طرح ناب از طرحی آشپزخانه وجود دارد که برحسب ابعاد آشپزخانه خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

دانلود-مجله-HGTV-Magazine

info

Get big style on a slim budget, from affordable art to pain-free movers, secondhand steals to adorable pet stuff. Plus, what your appliances are saying behind your back, how to shop like you have a beach house, the best (and worst) time to paint your house, paint shades that stopped us in our tracks, and more! Scrapbook your favorite affordable finds, share DIY projects with friends, and bookmark all the designer tips in this issue. And now you can take advantage of our sharing, scrapbooking, and bookmarking features available on any device! Share and save your favorite décor inspiration, HGTV star tips, paint colors, and more

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

دانلود شماره می ۲۰۲۱ – با حجم ۳۴ مگابایت (جدید)

دانلود شماره آوریل ۲۰۲۱ – با حجم ۴۷ مگابایت


مطالب مشابه