استرس، بلای جان مهاجمان پرسپولیس

منبع: طرفداری

8

1400/1/15

16:55


استرس، بلای جان مهاجمان پرسپولیس

پرسپولیس اگرچه خلاف نیم فصل اول از نظر نیروی انسانی شرایط بسیار خوبی دارد اما هنوز در امر گلزنی دچار مشکل است

پرسپولیس هنوز در امر گلزنی دچار مشکل است و به همین دلیل در بازی با پدیده موفق به پیروزی نشد.

به گزارش طرفداری، یحیی گل محمدی خلاف نیم فصل اول حالا از نظر نیروی انسانی و بازیکن هیچ کمبودی نداشته و تیم تحت اختیارش از نظر بازیکن به وضعیت بسیار خوبی رسیده است. به ویژه در خط حمله که با جذب شهریار مغانلو و پایان محرومیت عیسی آل کثیر و البته حضور مهدی ترابی سرخ ها در خط حمله به پتانسیل بالایی رسیده اند اما به نظر می رسد همین موضوع باعث شده مهاجمان پرسپولیس از نظر روحی شدیدا تحت فشار قرار بگیرند.

بازیکنان هجومی پرسپولیس حالا هر کدام این حس را دارند که در صورت از دست دادن موقعیت جایگاه خود را در ترکیب از دست داده و مهاجم آماده دیگری که روی نیمکت منتظر فرصت است، جای او را خواهد گرفت و همین موضوع استرس را بین آن ها افزایش داده است.

نمونه بارز این استرس روز قبل در ساق های شهریار مغانلو و امید عالیشاه و به ویژه مهدی عبدی دیده شد. حضور بازیکنان متعدد با خاصیت هجومی از عالیشاه و وحید امیری گرفته تا ترابی، مغانلو، آل کثیر و مهدی عبدی رقابت را برای حضور در ترکیب اصلی به اوج رسانده است. اگرچه پیش بینی می شود آل کثیر از هفته آینده و بازی با نساجی به عنوان یکی از بازیکنان ثابت به میدان خواهد آمد اما ادامه این وضعیت قطعا او را نیز می تواند دچار استرس کند که اگر موقعیت گل از دست بدهد باید به نیمکت رفته و جای خود را به مهاجم دیگری بدهد.

باید منتظر بود و دید یحیی گل محمدی برای رفع این استرس و فشاری که متوجه بازیکنان است چه تدبیری خواهد اندیشید و آیا پای مهاجمان پرسپولیس در بازی با نساجی به گلزنی باز خواهد شد یا نه.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو