عیسی آل کثیر به خاطر علی پروین قید شماره 7 را زد

منبع: طرفداری

5

1400/1/15

17:13


عیسی آل کثیر به خاطر علی پروین قید شماره 7 را زد

اگرچه پیش از این گفته شد عیسی آل کثیر با پیراهن شماره 7 پرسپولیس در میدان حاضر خواهد شد اما او در نهایت پیراهن شماره 72 را به تن کرد

طبق اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس عیسی آل کثیر پیراهن شماره 72 را به تن خواهد کرد.

به گزارش طرفداری، در حالی که عیسی آل کثیر تمایل زیادی داشت پیراهن شماره 7 پرسپولیس را به تن کند اما در نهایت با شماره 72 در مسابقات حاضر خواهد شد. دلیل اصلی این موضوع به انتظارات زیادی است که هواداران پرسپولیس و جامعه فوتبال از این شماره تاریخی دارند. درخشش علی پروین با پیراهن شماره 7 به اندازه ای بود که این پیراهن بارها به ویترین افتخارات باشگاه اضافه شد و هر بار هم که بازیکنی آن را به تن کرد نتوانست مثل سابق بدرخشد. از محمد پروین، پسر خود علی پروین گرفته تا حمید استیلی، حامد کاویانپور، علی عسگر، بادامکی و چند نفر دیگر که هر کدام در مقطعی این شماره را به تن کردند.

بر همین اساس و در حالی که علی پروین در یک برنامه زنده تلویزیونی با حضور آل کثیر رسما اجازه داد این مهاجم شماره 7 را بپوشد و برایش آرزوی موفقیت کرد اما باز هم آل کثیر به احترام پروین و فشارهای احتمالی تصمیم گرفت پیراهن شماره 72 را به تن کند. بر این اساس عیسی آل کثیر همان شماره قبلی یعنی 72 را می پوشد و 7 علی پروین که در باشگاه پرسپولیس بایگانی شده را بر تن نخواهد کرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو