ناکامی قاچاقچیان در انتقال بیش از60هزار لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان

4

1400/1/19

11:07


ناکامی قاچاقچیان در انتقال بیش از60هزار لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان

سردار غلامرضا جعفری در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان "میناب" در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت مقابله با خودروهای سوخت کش با انجام کار اطلاعاتی و گشت زنی های هدفمند، از تردد دو دستگاه کامیون تریلی تانکردارحامل سوخت قاچاق در یکی از محلات شهرستان "میناب" مطلع و موضوع را بصورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با تشکیل چند اکیپ به محل مورد نظر اعزام و با توقیف 2 دستگاه تریلی تانکردار در حال تخلیه سوخت، 64هزار لیتر گازوییل قاچاق کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی سوخت های کشف شده را  9 میلیارد براورد کردند، خاطر نشان کرد: در این خصوص پرونده قضائی تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

سردار جعفری ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هر گونه قاچاق کالا و ارز در سطح خرد و کلان از مرکز فوریت های پلیس 110 تماس اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.$