استخدام نویسنده دورکار در گجت نیوز

منبع: گجت نیوز

3

1400/1/19

11:19


استخدام نویسنده دورکار در گجت نیوز

گجت نیوز جهت تکمیل تیم تحریریه سایت از میان واجدین شرایط به صورت دورکاری نویسنده فعال استخدام می‌کند. جهت مشاهده شرایط استخدام نویسنده در گجت نیوز و تکمیل فرم درخواست، در ادامه با ما همراه باشید.

بیش از ۱۰ سال است که با شما هستیم. دقیقش را بگویم، از ۱۴ دی ماه ۱۳۹۰ که اولین مطلب سایت منتشر گردید. اکنون پس از گذشت این مدت، گجت نیوز بزرگ شده، تکامل یافته و هر روز عده زیادی از عاشقان علم و تکنولوژی را میزبانی می‌کند.

گجت نیوز اکنون یکی از پرمخاطب‌ترین وب سایت‌های حوزه تکنولوژی در ایران است. ماهیانه میلیون‌ها صفحه از گجت نیوز توسط شما کاربران عزیز بازدید می‌شود و روز به روز تعداد آن در حال افزایش است.

تمام این موفقیت‌ها، نتیجه حمایت شما کاربران دوست داشتنی و همچنین تلاش مضاعف خانواده گجت نیوز است که اکنون می‌خواهیم آن را بزرگ‌تر کنیم. بله هرچه تعداد مخاطبان بیشتر می‌شود، به همان اندازه نیز توقعات از سایت بالاتر رفته و لازم است کیفیت و کمیت کار را بیش از پیش ارتقاء دهیم.

در همین راستا، گجت نیوز به تعدادی نویسنده فعال و با سابقه جهت تکمیل تیم تحریریه سایت نیازمند است. در ادامه شرایط استخدام نویسنده در گجت نیوز به صورت فهرست وار آورده شده است :

 • تسلط کامل به ترجمه متون انگلیسی و توانایی نویسندگی و ترجمه مطالب با متن صریح و روان
 • تسلط به نگارش مطلب در سیستم مدیریت محتوی وردپرس
 • آشنایی با ادبیات و قوانین نگارش رسانه ای خصوصا در حوزه علم و تکنولوژی
 • دانش فنی کافی در زمینه آخرین دستاورد های علمی و تکنولوژی
 • آشنایی با مباحث سئو و افزونه‌های مرتبط در وردپرس
 • سابقه فعالیت در رسانه های مشابه
 • داشتن روحیه کار تیمی ، پشتکار و وفاداری به تیم
 • داشتن روزانه حداقل ۵ ساعت زمان آزاد برای نگارش مطلب در سایت

توجه داشته باشید که داشتن تمام خصوصیات بالا، جهت آغاز همکاری با گجت نیوز الزامی بوده و در صورتی که حتی یکی از موارد فوق در رزومه کاری شما نیست، از ارسال درخواست جدا خودداری فرمایید.

لازم به ذکر است که استخدام در گجت نیوز به صورت کار نیمه‌وقت یا تمام وقت و در قالب دورکاری امکان پذیر است. همچنین حقوق و دستمزد نویسندگان به صورت حق التحریری (کلمه‌ای) محاسبه و پرداخت خواهد شد.

در صورتی که فکر می کنید ، شرایط همکاری با گجت نیوز را دارا هستید، لطفا فرم زیر را تکمیل، و برای ما ارسال کنید. به تمام درخواست های ارسالی پس از بررسی پاسخ داده خواهد، لطفا از ارسال فرم همکاری تکراری خودداری فرمایید.

فرم درخواست همکاری با گجت نیوز :

  نام و نام خانوادگی

  شماره تماس

  آدرس ایمیل

  شغل فعلی و میزان ساعات آزاد در روز

  سابقه وبلاگ نویسی در حوزه تکنولوژی (با ذکر لینک)

  چکیده ای در مورد فعالیت ها ، سوابق ، میزان آشنایی با سیستم مدیریت محتوی وردپرس و مباحث سئو

  مطالب مشابه