2 قتل در نوروز تهران

منبع: رکنا

3

1400/1/19

11:33


2 قتل در نوروز تهران

در نوروز ۱۴۰۰ در پایتخت ۲ فقره قتل در تهران صورت گرفت و در بخش جرایم نسبت سال قبل ۸ درصد کاهش داشتیم.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سردار علیرضا لطفی رییس پلیس آگاهی تهران در نخستین نشست خبری ۱۴۰۰ گفت: پلیس آگاهی از یک ماه قبل از پایان سال ۹۹ برنامه ریزی وسیعی را آغاز کردیم و در حالیکه ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کرده بود مردم به سفر نروند اما ما پیش بینی سفرهای نوروزی را کرده بودیم و ماموران پلیس آگاهی تهران ۱۶ روز به صورت شبانه روز فعالیت خود را آغاز کردند.

کنترل مجرمان سابقه دار در تهران

وی افزود: مهمترین کار پلیس آگاهی تهران در ایام نوروز. کنترل مجرمان سابقه دار بود و با برنامه ریزی از سال گذشته مجرمان سابقه دار در رصد پلیس قرار داشتند که در هماهنگی با دادستانی برنامه و همکاری کلانتری ها مجرمان سابقه دار را کنترل کردیم که با دستگیری هایی همراه بود.

سردار لطفی ادامه داد: در این ۱۶ روز تیم های صحنه جرم را که در کشف جرائم نقش اساسی دارند را تقویت کردیم و از این رو تعدادی از مجرمان سابقه دار از طریق اداره تشخیص هویت شناسایی و دستگیر کردیم.

وی افزود: یکی از مشکلات در پایتخت محکوما فراری هستند که برخی از مجرمان پس قرار وثیقه برای مرخصی از زندان خارج و دیگر بازنمی گردند که در ایام تعطیلات نوروز تعدادی از محکومان فراری را دستگیر کردیم.

رییس پلیس آگاهی تهران گفت: تیم های گشت آشکار پلیس را در ایام نوروز ۲ برابر کردیم که با توجه به خلوتی پایتخت تعقیب و گریزهای زیادی با سارقان و مجرمان داشتیم که موفق به دستگیری سارقان داشتیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه