کشف بیش از 41 هزار کالای قاچاق و تاریخ مصرف گذشته در "تهران"

4

1400/1/19

11:52


کشف بیش از 41 هزار کالای قاچاق و تاریخ مصرف گذشته در "تهران"

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ "نادر مرادی" اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپو مقادیر زیادی بسته های قهوه و شکلات خارجی تاریخ مصرف گذشته در یک واحد صنفی در حوالی خیابان "وصال شیرازی"  بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران  قرار گرفت.

وی عنوان کرد: در  تحقیقات اولیه مشخص شد که متصدی واحد صنفی، با جعل تاریخ کالاهای قاچاق آنها را به بازار مصرف توزیع و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران با اشاره به اینکه  نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی به همراه کارشناسان غذا دارو و دانشگاه علوم از این واحد صنفی بازدید کردند، ادامه داد: در بررسی های از این واحد صنفی 41هزار بسته های شکلات و قهوه خارجی، 324 عدد بسکوییت خارجی و 79 عدد ادکلن همگی تاریخ مصرف گذشته و قاچاق کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: در بررسی های بیشتر از این مکان، تجهیزات چاپی برای درج و ثبت  تاریخ جعلی کشف و در این رابطه متصدی واحد صنفی دستگیر شد.

وی در پایان با بیان اینکه متهم پس از تحقیقات تکمیلی در اختیار   مراجع قضائی قرار گرفت، خاطر نشان کرد: با دستور قضائی این واحد صنفی تا اطلاع ثانوی پلمب شد.$


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو