نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی پاسدار خون شهدا و حافظ ارزش های اسلامی هستند

3

1400/1/19

11:52


نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی پاسدار خون شهدا و حافظ ارزش های اسلامی هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "حمیدرضا قنبري ديناروند" در همایش همدلی و هماهنگی نیروهای مسلح جهت رسدگی به امورات خانواده های شهدا و ایثارگر که در سالن آمفی تاتر ستاد انتظامی کردستان برگزار شد، اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی با هدایت معمار کبیر انقلاب سالامی برخاسته از اندیشه های ائمه اطهار (ع) و اسلام ناب محمدی تاسیس شد.

وی با بیان اینکه تاسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی مبتنی بر عدل و عدالت، عقل و تدبیر پایه گذاری شده است، افزود: تاسیس چنین مکتبی مخالف با تفکرات حاکمیت جهانی بوده و از همان ابتدای انقلاب اسلامی، ریشه نفاق و دشمنی با این انقلاب نوپا آغاز شد.

 رئیس موسسه شهيد حاج حسن تهراني مقدم با بیان اینکه نهضت اسلامی در واقع پیدایش یک جریان فکری مستقل مبتنی بر اخلاق محوری و انسان محوری نیز بوده است، تصریح کرد: مردم غیور ایران اسلامی نیز با حضور در پای صندوق های اخذ رای به تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی راي قاطع دادند.

حجت الاسلام قنبری همچنین با اشاره به حرکت شتابان جمهوری اسلامی به سمت موفقیت، پیشرفت و توسعه، گفت: این حرکت شتابان به واسطه برخورداری از نیروهای مسلح توانمند و کار آزموده ای حاصل شده است که در طول 42 سال پیروزی انقلاب فداکارانه پای نظام و انقلاب بوده اند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح پشتوانه های مستحکمی برای انقلاب و نظام اسلامی و سرباز ولایت هستند، افزود: به برکت حضور این نیروها امروز مستحکم از قبل به سمت اهداف عالیه خود که برقراری عدالت و امنیت در جهان است، حرکت می کنیم.

حجت الاسلام قنبری دیناروند نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی را پاسدار خون شهدا و حافظ ارزش های اسلامی دانست و تصریح کرد: شهدا 2 میراث گرانبها را برای ما به جا گذاشتند که اولی آن وصیت آنان در دفاع از میهن اسلامی و دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده و دومی نیز امانت آنان یعنی جان، مال و ناموس شهدا است که باید از آن دفاع کنیم.

حجت الاسلام قنبری دیناروند اظهار کرد: شهدا برای حفاظت از کیان اسلامی با تمام وجود و با عشق به خدا در مقابل بیگانگان ایستادند و امروز وظیفه همه ما این است که با همه وجود برای زنده نگه داشتن آرمان‌های انقلاب از خط سرخ شهادت پیروی و همواره در مسیر والای شهیدان حرکت کنیم.

وی ادامه داد: گام اول انقلاب را با تمام این سختی‌ها که ذکر شد سپری شد و امروز که در گام دوم انقلاب هستیم، راه شهدا، سیره شهدا و فکر شهدا باید سرلوحه کار خود قرار دهیم تا همچنان به پیروزی و موفقیت برسیم.

حجت الاسلام دیناروند به رشادت ها و ایثار گری های مردم غیور استان کردستان در دفاع از میهن اسلامی اشاره کرد و گفت: مردم استان کردستان به ویژه پیشمرگان کرد با روحیه انقلابی و از خودگذشتگی در کنار سایر نیروهای مسلح از مرز و خاک میهن اسلامی دفاع کردند  و شهدای زیادی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند.

خدمت به خانواده شهدا موجب تقویت بنیه دینی و معنوی در جامعه می شود

سردار "علی آزادی" فرمانده انتظامی استان کردستان نیز در این مراسم با بیان اینکه شهدا با رشادت و از خود گذشتگی خود امنیت و آرامش را به ارمغان آوردند، اظهار داشت: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و وظیفه داریم تا پاسدار خون آنان باشیم.

وی با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا موجب تقویت بنیه دینی و معنوی در جامعه می شود، افزود:  شهدا مایه افتخار و سربلندی ایران اسلامی هستند و باید راه آنان ادامه یابد.$


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو