علیرضا دبیر: ما یک توفیق اجباری به نام تختی داریم که مردم ما را با آن می سنجند

منبع: طرفداری

1

1400/1/19

11:54


علیرضا دبیر: ما یک توفیق اجباری به نام تختی داریم که مردم ما را با آن می سنجند

هر روز با مرور گفتگوها و برنامه های نوروزی طرفداری، همراه ما باشید...

در ایام نوروز رسانه طرفداری گفتگوهای ویژه ای با چهره های سرشناس ورزش ایران داشت. به طور مثال، وزیر ورزش، رییس کمیته ملی المپیک، رییس فدراسیون فوتبال با رسانه طرفداری گفتگو و پیام های نوروزی خود را از طریق این رسانه منتشر کردند. نظر به اینکه برخی مخاطبان رسانه طرفداری در ایام نوروز پیگیر اخبار ورزش ایران نبودند و این ویدیوها را ندیدند و نخواندند، آرشیو عیدانه طرفداری را با هم مرور می کنیم.

آرشیو عیدانه طرفداری به ترتیبی که گفتگوها در ایام نوروز منتشر شد، تقدیم مخاطبان رسانه طرفداری می شود. بخش کوتاهی از گفتگو با علیرضا دبیر، رییس فدارسیون کشتی را می بینید و می خوانید:

 

کشتی با ورزش های دیگر فرق دارد. شاید ورزش های دیگر خیلی راحت باشند هر عکسی که می خواهند بگیرند، خیلی قصد ندارم وارد جزییات شوم اما کشتی با ورزش های دیگر فرق دارد. نوع نگاه به کشتی متفاوت است مثلا کسی دوست ندارد یک کشتی گیر با یک حیوان عکس بگیرد یا یک کشتی گیر شلوار پاره پاره بپوشد. چیزی نمی گویند اما این حرکات برای یک کشتی گیر زیبنده و قشنگ نیست. من روی مباحث اخلاقی اصلا کوتاه بیا نیستم یعنی وقتی من به اردو می روم و عصبانی هستم می فهمند کسی در فضای مجازی چیزی فرستاده یا یک چیزی جدیدا باب شده که نسل جوان با انتشار ویدیوهایی می گویند عای ما بدبختیم کار نداریم من از این اتفاقات خیلی ناراحت می شوم.  ما جامعه ای 4 5 میلیونی در کشتی داریم که بین آن ها دکتر، مهندس و تختی است و این کار ها شان کشتی را پایین می آورد. خیلی ها هستند با سیلی صورت شان را سرخ نگه می دارند اما از این کار ها نمی کنند. فدراسیون این موارد را دنبال می کند اما من به آن ها می گویم شما باید وجه کشتی را روز به روز بالاتر ببرید ما الحمدالله یک توفیق اجباری به نام غلامرضا تختی داریم که مردم ما را با آن می سنجند. من واقعا خط قرمزم در کشتی مسائل اخلاقی است...

گفتگوی طرفداری با علیرضا دبیر که در حاشیه برنامه تیم منتخب قرن انجام گرفت، در روز دوم فروردین تقدیم مخاطبان شد. در صورت تمایل می توانید با کلیک روی لینک های زیر ویدیوهای کامل گفتگو را تماشا کنید. همچنین رییس فدراسیون کشتی پیام تبریک نوروزی خود را از رسانه طرفداری منتشر کرد: 

 

مطالب مشابه