راموس: اگر مسی در بارسا نبود بیشتر جام می گرفتیم

منبع: ورزش 3

3

1400/1/19

13:32


سرخیو راموس در بخشی از مستند خود صحبت های جالبی را در رابطه با لیونل مسی مطرح کرده است.

راموس: اگر مسی در بارسا نبود بیشتر جام می گرفتیم

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس پنج بار با رئال مادرید فاتح مهم‌ترین تورنومنت فوتبال اروپا یعنی لیگ قهرمانان اروپا شده است. اما در عین حال پنج قهرمانی این بازیکن در لالیگا تنها به اندازه نیمی از جام هایی است که لیونل مسی به همراه بارسلونا در این لیگ به دست آورده است.

 

سرخیو راموس در بخشی از مستند زندگی نامه خود که با نام "افسانه سرخیو راموس" منتشر شده صحبت های جالبی را در رابطه با فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا مطرح کرده است. راموس در این بخش از مستند می گوید: "ما در این سال‌ها در برابر لیونل مسی خیلی سختی کشیده ایم. شاید اگر او در بارسلونا حضور نداشت ما عناوین بیشتری به دست می‌آوردیم.

 

 

راموس: اگر مسی در بارسا نبود بیشتر جام می گرفتیم

 

 

زمانی بود که ما با بهترین تیم تاریخ بارسلونا روبرو می شدیم. ما مربی بزرگی مانند ژوزه مورینیو داشتیم اما شکست دادن آنها برای مان دشوار بود. ما در آن مقطع خیلی پیروز نشدیم و تنش های زیادی در مسابقات وجود داشت."

 

گفتنی است با وجود اینکه در طول رقابت های ال‌کلاسیکو تنش های زیادی بین مسی و راموس وجود داشته اما این دو همواره احترام ویژه ای برای یکدیگر قائل بوده اند و این صحبت های کاپیتان رئال مادرید نیز کاملاً گواه این مسئله است.

مطالب مشابه