ایرباد بی‌سیم ریلمی بادز ایر ۲ نئو با فناوری حذف نویز فعال رونمایی شد

ایرباد بی‌سیم ریلمی بادز ایر ۲ نئو با فناوری حذف نویز فعال رونمایی شد


منبع: گجت نیوز

5

1400/1/19

14:34


ایرباد بی‌سیم ریلمی بادز ایر ۲ نئو با فناوری حذف نویز فعال رونمایی شد

ایرباد بی‌سیم ریلمی بادز ایر ۲ نئو – Realme Buds Air 2 Neo با فناوری حذف نویز فعال (ANC)، حالت گیمینگ و قیمت ۵۰ دلاری معرفی شد.

همانطور که انتظار می‌رفت، شرکت ریلمی درست یک ماه و نیم بعد از معرفی ایرباد بی‌سیم Buds Air 2 از نسخه جدید آن به نام ریلمی بادز ایر ۲ نئو رونمایی کرد. گوشی‌های مدل نئو و قاب شارژ آن از طراحی متفاوتی برخوردارند، اما همان امکانات جذاب مدل استاندارد را ارائه می‌کنند. از همه جذاب‌تر اینکه ریلمی در این ایرباد اقتصادی نیز از فناوری حذف نویز فعال (ANC) استفاده کرده است.

ریلمی بادز ایر ۲ نئو

بادز ایر ۲ نئو مثل مدل گران‌تر خود به لطف چیپ R2، کاهش نویز ۲۵ دسی‌بلی را ارائه می‌کند. در هدفون بی سیم جدید ریلمی یک حالت به نام Transparent نیز در نظر گرفته شده است که هر زمان نیاز داشته باشید به طور همزمان با یک شخص گفتگو کنید می‌توانید آن را فعال کنید و صدای بیرون را نیز بشنوید.

ریلمی بادز ایر ۲ نئو

عمر باتری این دیوایس با استفاده از کیس شارژ آن به ۲۰ ساعت در حالت ANC روشن و ۲۵ ساعت در حالت ANC خاموش می‌رسد. هر گوشی نیز به صورت جداگانه می‌تواند ۵ ساعت شارژدهی داشته باشد. اما سرعت شارژ این گوشی‌ها نسبت به مدل اصلی افزایش پیدا کرده است و اکنون می‌توانید با تنها ۱۰ دقیقه شارژ، ۳ ساعت از این گوشی‌ها استفاده کنید. با این مقدار شارژ، شما می‌توانستید ۲ ساعت از گوشی‌های ریلمی بادز ایر ۲ معمولی استفاده کنید.

ایرباد بی‌سیم ریلمی بادز ایر ۲ نئو از درایورهای ۱۰ میلی‌متری با پوشش پلیمر کریستال مایع بهره می‌برد. هر گوشی توسط بلوتوث ۵.۲ به صورت جداگانه به گوشی شما متصل می‌شوند. استفاده از آخرین نسل فناوری بلوتوث، پایداری و تأخیر بسیار کم در اتصال بی‌سیم را تضمین می‌کند. حتی با فعال کردن حالت گیمینگ، تأخیر در اتصال این گوشی‌ها به ۸۸ میلی‌ثانیه کاهش پیدا می‌کند تا بدون تأخیر صدای داخل بازی‌ها را بشنوید.

اما در سمت منفی، باید به محدود بودن پشتیبانی از کدک‌های پخش این ایرباد (تنها کدک SBC و AAC HD) اشاره کرد. این موردی است که برای مدل معمولی بادز ایر ۲ نیز وجود داشت. به هر ترتیب، شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن اندرویدی Realme Link سطح حذف نویز را تنظیم کنید، اکولایزر را تغییر دهید و حالت‌های مختلف نظیر حالت گیمینگ را فعال کنید. اعمال برخی از این تنظیمات توسط دکمه‌های لمسی روی خود گوشی‌ها نیز امکان پذیر است. همچنین مانند مدل معمولی،‌ نسخه نئو نیز به لطف گواهی IPX5 می‌تواند در برابر تعریق و باران مقاومت کند.

ریلمی این هدفون بی‌سیم را با قیمت ۵۵ دلاری وارد بازارهای آسیایی خواهد کرد. این مدل در دو نسخه مشکی و خاکستری روشن عرضه می‌شود.

مطالب مشابه