دفاع معروف آرژانتینی بازی با پرسپولیس را از دست داد

منبع: طرفداری

2

1400/1/19

15:01


دفاع معروف آرژانتینی بازی با پرسپولیس را از دست داد

مدافع نامدار تیم الریان قطر، حضور در مرحله گروهی بازی های لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد

به گزارش طرفداری، دیدار دو تیم الریان و السد قطر هر چند با شکست یاران لوران بلان به پایان رسید اما اتفاقی که در میانه های بازی افتاد شرایط را برای این تیم دربازی های پیش رو سخت کرد.

گابریل مرکادو، مدافع معروف و آرژانتینی الریان قطر پیش از پایان نیمه اول بازی برابر السد و در دقیقه 37 به دلیل مصدومیت سختی که دچار شد نه تنها مجبور بر ترک بازی شد که در دیدارهای پیش رو نیز نمی تواند به میدان برود تا امید اول و آخر الریان و لوران بلان در قلب خط دفاعی به شجاع خلیل زاده باشد!

باشگاه الریان قطر نیز امروز اعلام کرد گابریل مرکادو به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی چند ماه از میادین دور خواهد بود و به این ترتیب بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را از دست خواهد داد.

گابریل مرکادو در جام جهانی 2018 یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی آرژانتین بود. مدافعی که سال ها در خط دفاعی راه راه پوشان به میدان رفت. مطرح ترین تیم باشگاهی که مرکادو برای آن به میدان رفت تیو سویا اسپانیا بود.

تیم الریان قطر با تیم های الوحده امارات، گوای هند و پرسپولیس ایران هم گروه است. گروهی که بازی های آن از بیست و پنجم فروردین ماه در گوای هند کلید خواهد خورد.

مطالب مشابه