برگزاری مسابقه فرهنگی از بهار تا بهار در حوزه علمیه خراسان

منبع: حوزه

2

1400/1/19

15:19


حوزه/ معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان مسابقه‌ی از بهار تا بهار برای طلاب، همسران و فرزندان آنان، برگزار می‌کند.

برگزاری مسابقه فرهنگی از بهار تا بهار در حوزه علمیه خراسان

به گزارش خبرگزاری حوزه از مشهد، معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان، مسابقه‌ی از بهار تا بهار انقلاب مهدوی را با موضوع «مهدویت و معنویت» در سه بخش طلاب، همسران و فرزندان طلاب، برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند در محورهایی با عنوان: «سر عالمان در حدیث دیگران» با ارسال خاطره‌ای اخلاقی و زیبا از برخورد مؤثر یکی از علما یا اساتید در دوران طلبگی یا قبل از آن، «بر سر سفره‌های نورانی» با معرفی و آموزش تهیه غذای ایرانی، ویژه همسران طلاب، «نمایشی از راست‌ترین داستان‌ها» از کتاب داستان راستان در قالب تئاتر، نمایش رادیویی، فیلم کوتاه و تصویرنگاری، ویژه فرزندان بالای ۱۰ سال و «نقاشی دستان پدر» با موضوع: آنچه که دوست دارد پدر برایش دعا کند، ویژه فرزندان زیر ۱۰ سال، در این مسابقه شرکت کنند.

مهلت ارسال آثار تا ۱۵ ماه مبارک رمضان بوده و علاقه‌مندان می توانند برای شرکت در مسابقه و ارائه آثار به همراه مشخصات، از طریق پیام رسان ایتا، به آیدی https://eitaa.com/s_moosavi۶۹ ویژه برادران و آیدی https://eitaa.com/Mis_bahramy مخصوص خواهران اقدام کنند.

گفتنی است، به نفرات برتر هر رشته جوایز ارزنده‌ای شامل ۱۱۰ جایزه نقدی و ۳۱۳ بسته‌ی فرهنگی به برگزیدگان اهدا می‌شود.

همچنین، مسابقه فرهنگی از بهار تا بهار انقلاب مهدوی با موضوع «مهدویت و انقلاب اسلامی» ویژه طلاب برادر و خواهر برگزار می‌شود که پاورپوینت، پویانمایی، سخنرانی کوتاه، پوستر، پادکست صوتی، ساخت کلیپ و اینفوگرافی از قالب‌های این مسابقه عنوان‌شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند در محورهای «حسن مطلع» شامل: پیام و سخنرانی مقام معظم رهبری، «انتخاب اصلح» با رویکرد شاخصه‌های انتخاب اصلح از منظر امامین انقلاب و «دولت جوان حزب‌اللهی» با نگاه به مفهوم، شاخص‌ها و ضرورت‌های تشکیل دولت حزب‌اللهی از منظر رهبر معظم انقلاب، در این مسابقه شرکت کنند.

لازم به ذکر است، مهلت ارسال آثار تا نیمه ماه مبارک رمضان می‌باشد و علاقه مندان می توانند برای شرکت در مسابقه و ارائه آثار به همراه مشخصات، در ایتا، برادران از طریق نام کاربری https://eitaa.com/mohammadshenavaei و خواهران به نشانی https://eitaa.com/Karimehahlebait۳۱۳ اقدام کنند.

مطالب مشابه