فرار مرد تهرانی از صحنه مرگ یک جوان

منبع: رکنا

1

1400/1/19

15:26


فرار مرد تهرانی از صحنه مرگ یک جوان

جوان تهرانی در حادثه ای تلخ به کام مرگ رفت و مرد خطاکار از صحنه مرگ این جوان گریخت.

 رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از فوت راکب موتورسواری پس از تصادف با یک دستگاه خودروی سواری خبر داد و گفت: راننده خودرو از محل متواری و تلاش برای شناسایی وی ادامه دارد.

به گزارش رکنا، سرهنگ «احسان مومنی» روز پنجشنبه اظهار داشت: ساعت ۰۰:۱۶ شب گذشته وقوع ک فقره تصادف، در مسیر تقاطع نیرو دریایی طاهر خانی به گشت راهور اعلام و بلافاصله کارشناسان پلیس راهور برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

تصادف مرگبار در تهران / راننده گریخت

وی افزود: به گفته شاهدان عینی یک دستگاه خودروی سواری که در این مسیر در حال حرکت بوده به شدت با یک دستگاه موتورسیکلت که در لاین اول به آرامی مشغول حرکت بوده برخورد می کند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: پس از این برخورد، موتورسیکلت واژگون و چندین متر بر روی زمین کشیده می شود و راکب آن به همراه موتور خود پس از چندین متر غلط زدن و برخورد با نیوجرسی های کناری اتوبان بالاخره متوقف می شود.

این مسئول ادامه داد : جرقه های برخورد موتورسیکلت با سطح آسفالت و صدای شدید برخورد این دو دستگاه وسیله با یکدیگر مردم اطراف اتوبان را به محل حادثه کشاند و هر یک به کمک و امداد رسانی به راکب موتورسیکلت پرداختند.

مومنی با بیان این که راکب موتورسیکلت بر اثر شدن ضربه وارده در محل حادثه فوت می کند، افزود: بلافاصله پس از این حادثه عوامل پلیس راهور نیز در محل حاضر شدند و به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند.

وی گفت : متاسفانه در این حادثه راننده خودروی سواری به گفته شاهدین عینی از محل تصادف متواری که تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری وی آغاز شده است. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه