چرا همه کشورها به تیم ملی الجزایر حسادت می کنند؟!

چرا همه کشورها به تیم ملی الجزایر حسادت می کنند؟!


منبع: طرفداری

3

1400/1/19

16:08


چرا همه کشورها به تیم ملی الجزایر حسادت می کنند؟!

رئیس جمهور الجزایر، اخیرا در اقدامی عجیب به تعریف و تمجدید از سرمربی تیم ملی کشورش پرداخت

به گزارش طرفداری، عبدالمجید تبون، رئیس جمهور الجزایر با تمجید از جمال بلماضی از کارهای او در تیم ملی الجزایر(که به زعم رییس جمهور ، فوق العاده بوده) تقدیر به عمل آورد.

رسانه ای الجزایری درباره دیدار این دو نام معروف آورده اند که جلسه بین جمال بلماضی و عبدالمجید تبون هفته گذشته و در سکوت خبری کامل برگزار شد و به احتمال فراوان دلیل این تشکیل جلسه، اختلافی بزرگ بین فدراسیون فوتبال الجزایر و وزارت ورزش این کشور بود.

بلماضی در روزهای اخیر، بدون آنکه بخواهد به نام رئیس جمهور بپردازد گفته بود با چند مقام مهم و پایه بلند برای رفع مشکلات به وجود آمده میان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش صحبت کرده است.

در سوی دیگر اما تبون در مصاحبه های خود با رسانه ها، وقتی از او پرسیده شد که با جمال بلماضی هم جلسه داشته است یا خیر؟ او گفت: بله من او را دیدم. جمال بلماظی هم مربی بزرگی است که توانسته به افتخارات فراوانی دست پیدا کند و هم اینکه در تیم ملی کارهای فوق العاده ای به انجام رسانده است. او روح الجزایری همه ما را تقویت کرده و تا حد امکان توانسته به اعتبار ما بیفزاید و به همین دلیل است که می گویم او شایسته همه خوبی هاست.

رئیس جمهور الجزایر ادامه داد: با نتایج خوبی که بلماضی با تیم ملی الجزایر گرفته است و در آینده نیز خواهد گرفت  باید گفت کشورهای زیادی در حال حاضر بابت داشتن این مربی به ما حسادت می کنند.

جمال بلماضی، مربی فرانسوی و البته اصالتا الجزایری که در بسیاری از تیم های اروپایی بازی کرده است پس از ورود به عرصه مربیگری تنها در خاور میانه به مربیگری پرداخته است. او پس از موفقیت با تیم ملی قطر و باشگاه الدحیل قطر، روی نیمکت الجزایر نشست و به هدایت این تیم پرداخت.

قهرمانی در جام ملت های آفریقا 2019 مهم ترین عنوانی است که بلماضی به آن رسیده است. او توانسته رکورد 24 بازی بدون شکست را هم در کارنامه خود در الجزایر به ثبت برساند. او و تیمش این روزها سفت و سخت به دنبال حضور  به رقابت های جام جهانی 2022 هستند.

مطالب مشابه