فلیک: گاهی یک مربی باید نقش بازی کند

منبع: ورزش 3

1

1400/1/19

16:52


هانسی فلیک در مورد مصاحبه مدیر ورزشی بایرن پیش از بازی با پی اس جی و اعلام تمدید نشدن قرارداد ژروم بواتنگ حاضر به پاسخگویی نشد.

فلیک: گاهی یک مربی باید نقش بازی کند

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته برای بایرنی ها شب خوبی نبود. قهرمان فصل گذشته اروپا در خانه برابر پی اس جی 2-3 شکست خورد تا کار صعودش به نیمه نهایی لیگ قهرمانان دشوار شود.

 

 

فلیک: گاهی یک مربی باید نقش بازی کند

 

 

در این بازی بایرن تیم بهتر میدان بود ولی از موقعیت هایش نتوانست به خوبی استفاده کند. به خصوص غیبت روبرت لواندوفسکی مشهود بود.

از بخت بد، بایرن دو بازیکنش را نیز در جریان بازی از دست داد. یکی نیکولاس زوله بود که جای خودش را به ژروم بواتنگ داد و او هم نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. پیش از بازی حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن مونیخ تایید کرده بود که بواتنگ در پایان فصل باشگاه را ترک خواهد کرد و به او پیشنهاد تمدیدی ارائه نخواهد شود.

 

 

فلیک: گاهی یک مربی باید نقش بازی کند

 

 

پس از بازی یکی از سوالات خبرنگاران از فلیک در مورد زمان بندی اعلام این خبر بود و اینکه شاید روی روحیه بواتنگ اثر منفی گذاشته باشد.

سرمربی بایرن در ابتدا گفت:« دوست ندارم به این سوال پاسخ بدهم.»

 

فلیک چند ثانیه بعد ادامه داد:« من به عنوان مربی اینجا مجبورم به سولات پاسخی حرفه ای بدهم. در مورد تمدید قراردادها نمی توان همه چیز را در نشست خبری گفت. نه درست است و نه خودم تمایلی دارم. در واقع برخی مواقع مجبورم نقش بازی کنم. بله؛ نقش بازی کردن هم جزئی از کارهای یک مربی است.»

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو