هدف از برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان توسعه‌ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

منبع: رکنا

1

1400/1/19

17:37


هدف از برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان توسعه‌ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

به گزارش خبرنگار رکنا در خرم آباد، چهارمین جلسه برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان به ریاست خادمی، استاندار لرستان و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد، معاونین استاندار، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و سایر اعضا به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

استاندار لرستان در این جلسه با تقدیر از زحمات اعضای کنگره گفت: در زمینه برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان فعالیت هایی از تابستان سال گذشته آغاز و طبق برنامه ریزی های انجام شده به خوبی در حال پیشروی است.

وی افزود: در همین راستا همه دستگاه‌های اجرایی استان را برای برگزاری این کنگره بسیج کرده‌ایم و در کنار آن ها از ظرفیت تمامی اقشار و گروه ها نیز بهره گیری خواهیم کرد.

استاندار لرستان با اشاره به عملکرد قابل قبول کمیته ها در این رابطه تصریح کرد: به واسطه ی شیوع کرونا و تاثیر آن بر برگزاری گردهمایی هایی که نیاز به تجمع است، دچار محدودیت هایی شده ایم که کندی در انجام برخی از امورات را در پی داشته و باید با تلاش از برنامه ریزی عقب نمانیم.

خادمی یادآور شد: تمام تلاش خود را می کنیم تا برنامه‌ای در شأن شهدا و مردم استان اجرا نماییم، ضمن آنکه آمادگی برای انجام کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان را در بازه زمانی کوتاهی داریم و در این رابطه از منابع استانی، ملی و کمک های مردمی نیز استفاده خواهیم کرد.

لرستان_خرم آباد، امین پارسا