پیام پنهان پشت شادی دیبالا؛ جایی نمی‌روم

منبع: ورزش 3

3

1400/1/19

21:32


پائولو دیبالا، ستاره یوونتوس، در بازی این تیم برابر ناپولی یک گل حیاتی زد و سپس به خوشحالی پرداخت اما در شادی پس از گل او پیامی برای بیانکونری وجود داشت.

پیام پنهان پشت شادی دیبالا؛ جایی نمی‌روم

به گزارش "ورزش سه"، در بازی شب گذشته یوونتوس برابر ناپولی، پس از گل دقیقه 13 کریستیانو رونالدو، کار برای بیانکونری با برتری 1-0 گره خورده بود اما در دقیقه 73 پائولو دیبالا که پس از سه ماه مصدومیت در نیمه دوم به عنوان یار تعویضی به زمین آمده بود با یک ضربه دقیق پای چپ دروازه ناپولی را باز کرد تا نتیجه 2-0 شود.

دیبالا پس از به ثمر رساندن این گل که در پایان، با توجه به گل دقیقه 90 ناپولی، سه امتیاز بازی را برای یووه به ارمغان آورد شادی پس از گل مخصوصی داشت؛ همان شادی پس از گلی که در تابستان سال 2019 وقتی گفته می شد در پی ترک بیانکونری است انجام داده بود.

 

پیام پنهان پشت شادی دیبالا؛ جایی نمی‌روم

 

گاتزتا دلو اسپورت و توتو اسپورت هر دو به این موضوع پرداختند که تمام بازیکنان حاضر در زمین و همچنین بازیکنان ذخیره همگی دیبالا را پس از گل در آغوش کشیدند و روابط خوب و وابستگی خود به این ستاره محبوب آرژانتینی را به نمایش گذاشتند.

شادی پس از گل دیبالا دقیقا همان شادی بود که پس از گلزنی برابر تریستینا در یک بازی دوستانه در سال 2019 به نمایش گذاشت. دیبالا در آن زمان پیشنهاد پیوستن به منچستریونایتد را رد کرده بود اما صحبت های زیادی درباره جدایی‌اش از بیانکونری در جریان بود.

 

پیام پنهان پشت شادی دیبالا؛ جایی نمی‌روم

 

شایعات در ایتالیا در هفته های اخیر حاکی از آن بوده که دیبالا در این تابستان ممکن است از یووه جدا شود چرا که مذاکرات بر سر تمدید قرارداد با او در هفته های اخیر به مشکل خورده است. شب گذشته و پس از به ثمر رساندن دومین گل یوونتوس، دیبالا درست مانند کاری که در سال 2019 و وقتی صحبت از رفتنش می شد، کرده بود دستش را روی نشان باشگاه قرار داد و به نظر می رسد که با این حرکت قصد داشت به مدیران و هواداران یووه بفهماند که قصد جدایی از بیانکونری را ندارد. حرکتی که از چشم هواداران باشگاه یوونتوس هم پنهان نماند.

مطالب مشابه