مربی پرسپولیس حریف را محکوم کرد

منبع: فرارو

4

1400/1/19

21:48


حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه بازی‌ها و همه تیم‌ها قابل احترام هستند و نیم‌فصل دوم سخت است.

مربی پرسپولیس حریف را محکوم کرد

حمید مطهری  پس از پیروزی 2 بر صفر تیم پرسپولیس مقابل نساجی مازندران در هفته بیستم لیگ برتر اظهار داشت: این برد را به همه هواداران، بازیکنان تیم و ارکان باشگاه تبریک می‌گویم. همه بازی‌ها و همه تیم‌ها قابل احترام هستند و نیم‌فصل دوم سخت است. در نیم‌فصل دوم همه تلاش می‌کنند امتیاز بگیرند و امروز هم بازی سختی داشتیم و در نهایت سه امتیاز را گرفتیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول مثل همیشه بازی مالکانه انجام دادیم و خیلی زود هم به گل رسیدیم. نیمه اول کاملاً در اختیار ما بود. در نیمه دوم هم طبیعی است وقتی جلو هستید، می‌خواهید از گل‌تان مراقبت کنید. ما ترابی را از خط هافبک دور کردیم و می‌خواستیم با پاس‌هایی که طول بیشتری داشت او را صاحب موقعیت کنیم که دیدید ترابی چقدر در نیمه دوم موقعیت داشت. در ادامه ما عمق دفاع را بستیم و نساجی به توپ‌های بلند رو آورد که خواسته ما بود و خوب کنترل کردیم.

«تعویض‌های به موقع و انرژیکی کردیم و به تیم انرژی دادیم.»، مطهری با بیان این جمله یادآور شد: دیدید که بازیکنان تعویضی هم چقدر خوب کار کردند و روی گل دوم تأثیرگذار بودند. در نهایت من اعتقاد دارم ما یک تیم هستیم و کار تیمی انجام می‌دهیم. بچه‌ها فوق‌العاده کار کردند. از سیدجلال تا بچه‌های جلو همه در خدمت تیم بودند و دستورات تاکتیکی را به خوبی اجرا کردند. توقع ما این است که مدیران هم در ادامه راه ما را همراهی کنند. می‌دانم خیلی تلاش می‌کنند تا بهترین‌ها را رقم بزنند، ولی بچه‌های ما کمترین دریافتی را داشتند، با ایم حال با دل و جان کار می‌کنند. امیدوارم مسیر را برای ما فراهم کنند تا در ادامه به مشکل بخوریم.

مربی تیم پرسپولیس در واکنش به این موضوع که باشگاه نساجی قصد دارد از داور بازی شکایت کند،‌ گفت: این موضوع به خودشان مربوط می‌شود و در مورد آن صحبت نمی‌کنم، ولی خیلی مشخص است که شلوغ‌کاری از جانب کدام نیمکت بود. از داوران می‌خواهم که با شجاعت کار کنند تا ببینیم می‌توانند اینطور امتیاز بگیرند یا نه! خیلی از نیمکت‌ها با داد و بیداد از داوران امتیاز می‌گیرند، ولی اگر داوران شجاعت بالایی داشته باشند فکر می‌کنم چنین اتفاقاتی نمی‌افتد. در باره این موضوع هم صحبتی ندارم، ولی کسانی که داخل ورزشگاه بودند می‌توانند شهادت بدهند که کدام نیمکت شلوغ‌کاری می‌کرد.

مطالب مشابه