اولین اعلام نتایج پروژه بزرگ تیم منتخب و برترین های قرن ورزش ایران (19 فروردین 1400)

منبع: طرفداری

3

1400/1/19

22:15


اولین اعلام نتایج پروژه بزرگ تیم منتخب و برترین های قرن ورزش ایران (19 فروردین 1400)

با پایان تعطیلات نوروزی و پخش 16 برنامه برترین های قرن ورزش ایران، آرا را تا به امروز محاسبه کردیم و به مخاطبان رسانه طرفداری، اعلام می کنیم

پروژه بزرگ تیم منتخب و برترین های قرن ورزش ایران که طرفداری با نزدیک شدن به سال 1400 آن را پی ریزی کرد، در نوروز 1400 استارت خورد و پخش برنامه ها آغاز شد. تا به حال 16 برنامه تیم منتخب و برترین های قرن را تماشا کرده اید اما 15 برگه رای ثبت شده چرا که شهاب الدین عزیزی خادم در اولین برنامه تصمیم گرفت خود اعلام نظر نکند و به نتیجه نهایی احترام بگذارد. رییس فدراسیون فوتبال ایران گفت هر نتیجه ای که حاصل رای گیری از جامعه ورزش ایران شد، رای او نیز خواهد بود و او آخرین نفر برگه رایش را تکمیل می کند. اما در 15 برنامه بعدی، به سراغ مدیران، سرمربیان، مربیان و کاپیتان های لیگ برتری رفتیم. همچنین پیشکسوتان فوتبال و ملی پوشان سابق نیز در این نظرخواهی شرکت کردند. همانطور که گفتیم جامعه رسانه نیز در این نظرخواهی بزرگ حق رای دارد.

ماحصل این 15 برنامه و نتایج پروژه بزرگ تیم منتخب و برترین های قرن ایران تا تاریخ 19 فروردین، در ویدیویی که مشاهده می کنید، اعلام شده است. تا به امروز، سعید آذری، وحید فاضلی، حمید درخشان، بیژن حیدری، ایزد سیف اله پور، سیروس پورموسوی، حسین کعبی، حامد شیری، محمد ربیعی، سید محمد علوی، حامد نورمحمدی، ساکت الهامی، ایوب والی، بهنام مددی و رضا عنایتی برای شرکت در این نظرخواهی مقابل دوربین طرفداری قرار گرفتند و نتایج آرای آن ها، اعلام می شود:

 

باید ذکر کنیم من بعد در طول هفته برنامه تیم منتخب و برترین های قرن ورزش ایران تقدیم حضور شما مخاطبان رسانه طرفداری می شود و پایان هفته اعلام نتایج را خواهیم داشت. همچنین اگر اتفاق و رخداد جالبی در مراحل ضبط برنامه رخ دهد یا پشت صحنه ای داشته باشیم، در روزهای جمعه پخش خواهد شد.

در همین راستا، فردا (جمعه، 20 فروردین) مقدمه برنامه تیم منتخب و برترین های قرن ورزش ایران با جهانگیر کوثری تقدیم شما خواهد شد. جهانگیر کوثری در این مقدمه تاریخ فوتبال ایران را به طور خلاصه و از سال 1320 برای مرور کرد. پخش قسمت اصلی برنامه هم روز شنبه (21 فروردین) از سر گرفته می شود. توصیه می کنیم این برنامه را حتما ببینید چرا که متفاوت ترین نظرسنجی را با جهانگیر کوثری تجربه کردیم. او برای انتخاب برترین بازیکن هر پست، چند گزینه معرفی کرد، در خصوص تمامی آن ها توضیح داد و خاطرات جالبی تعریف کرد و سرانجام یکی را در ترکیب تیمش قرار داد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما مخاطبان عزیز رسانه طرفداری هستیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو