پرسپولیس- نساجی با جنگ، تکل و اعتراض(عکس)

منبع: ورزش 3

2

1400/1/19

22:39


نیمه اول دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی در شرایطی با تک گل ترابی به سود شاگردان یحیی گل محمدی خاتمه یافت که اعتراضات پیاپی و خشونت بازی را می‌توان از اتفاقات ویژه این 45 دقیقه یاد کرد.

پرسپولیس- نساجی با جنگ، تکل و اعتراض(عکس)

 

به گزارش "ورزش سه"، تقابل شاگردان یحیی گل محمدی و ساکت الهامی با جذابیت‌های ویژه‌ای در 45 دقیقه ابتدایی همراه بود. نمایش تهاجمی دو تیم که یکی از دلایل آن را می‌توان گل زودهنگام پرسپولیس دانست که باعث شد نساجی از تفکر بازی دفاعی برای دستیابی به حداقل امتیاز این بازی خارج شود.

 

با این حال لحظاتی بعد از گل مهدی ترابی این بازی با تنش‌های زیادی همراه شد و داور بارها خصوصا به دلیل اعتراض نیمکت نساجی مجبور به قطع بازی و اخطار به نیمکت نشینان این تیم شد.

 

پرسپولیس- نساجی با جنگ، تکل و اعتراض(عکس)

 

از سوی دیگر بازی در داخل زمین هم با تنش و خشونت زیادی همراه شد و بارها بازیکنان با خطا به دنبال متوقف کردن یکدیگر و ممانعت از اجرای تدابیر فنی تیم‌ها بودند. اتفاقی که باعث شد داور بازی در همان نیمه اول احسان قهاری و حامد لک را با کارت زرد جریمه کرد و ساکت الهامی نیز به دلیل تکرار اعتراضاتش با کارت زرد مواجه شد. یکی دیگر از اعضای کادرفنی نساجی نیز از کارت داور بی نصیب نماند و این بار محمدحسین زاهدی فر با کارت قرمز خود به استقبال نیمکت نساجی رفت و یکی از اعضای فنی ساکت الهامی را اخراج کرد.

 

پرسپولیس- نساجی با جنگ، تکل و اعتراض(عکس)

 

ساکت الهامی که بارها به عملکرد داوری اعتراض داشت در یک صحنه هم از شیری، کاپیتان تیمش خواست تا به دلیل اشتباهات داوری به زعم وی، بازیکنان را از زمین خارج کند. هرچند که کاملا مشخص بود او نسبت به این موضوع جدی نیست و تنها قصد داشت با تغییر جریان و فضای بازی، شرایط را به سود تیم خود شکل دهد.

 

باید دید این بازی پربرخورد در نیمه دوم با چه شرایطی همراه خواهد شد و زاهدی فر چه تصمیمات مهمی دیگر خواهد گرفت.

مطالب مشابه