کاپلو: یووه می‌توانست پورتو را شکست دهد

منبع: ورزش 3

3

1400/1/19

23:45


فابیو کاپلو، سرمربی سابق ایتالیا، ضمین تمجید از توماس توخل، سرمربی چلسی، بار دیگر از شکست یووه برابر پورتو و حذف از چمپیونزلیگ انتقاد کرد.

کاپلو: یووه می‌توانست پورتو را شکست دهد

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در دور یک هشتم نهایی با شکست برابر پورتو در پرتغال و به رغم برد در تورین، از چمپیونزلیگ حذف شد. چلسی اما با هدایت توماس توخل توانست برابر پرتغالی ها در مرحله یک چهارم نهایی به یک پیروزی شیرین 2-0 دست پیدا کند.

 

کاپلو: یووه می‌توانست پورتو را شکست دهد

 

کاپلو پس از پیروزی چلسی گفت: "پورتو را به وضوح می شد شکست داد، آنها شکست ناپذیر نبودند. بازی آنها برابر چلسی یک بازی متفاوت از آن بازی برابر یووه بود. توخل تیمش را خوب آماده کرده بود؛ دفاع عالی بود و با وجودی که آنها خیلی در حلمه تلاش کردند، اصلا به پورتو اجازه کار نداد.

گل میسون مونت جواهر بود. توخل همچنین پنج بازیکن خود را نسبت به آن بازی که در لیگ برتر باخته بود تغییر داده بود. این نشان می دهد که او کنترل موقعیت را در دست دارد."

 

کاپلو: یووه می‌توانست پورتو را شکست دهد

 

چلسی شب گذشته و در مسابقه ای که موقعیت های زیادی روی دروازه پورتو نداشت، با هوشمندی دو بار توسط میسون مونت و بن چیلول به گل رسید تا با پیروزی در پرتغال گام بلندی به سوی صعود به نیمه نهایی چمپیونزلیگ بردارد.

مطالب مشابه