کاهش ۵.۸ درصدی تردد در محور‌های برون شهری

منبع: عصر خودرو

5

1400/1/20

10:51


وضعیت راه‌های کشور در ۲۰ فروردین؛

کاهش ۵.۸ درصدی تردد در محور‌های برون شهری

به گزارش پایگاه خبری «عصربازار» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محور‌های مسدود و ممنوع ذکر شده، مابقی محور‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

طی شبانه روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و 314 ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل 5.8 درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 14.9 درصد، اوج تردد بین ساعات 18 الی 19 و کمترین تردد بین ساعات سه تا چهار صورت پذیرفته که افراد با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

کاهش ۵.۸ درصدی تردد در محور‌های برون شهری

 

ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی:

1- محور رامیان – اولنگ – شاهرود، واقع در استان‌های گلستان و سمنان، از مورخ 29 فروردین 95 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

2- محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، از مورخ 17 تیر 96 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

3- محور شهداد – نهبندان، واقع دراستان کرمان، از مورخ 25 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

4- محور خرم آباد – پلدختر، واقع در استان لرستان، از مورخ 6 بهمن 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

5 – محور قزوین - همدان کیلومتر 110، واقع در استان قزوین، از مورخ 22 فروردین 99 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

6 - محور فرعی سی سخت– پادنا، واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، از مورخ 22 آبان 99 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

7 – محور گنجنامه - تویسرکان، واقع در استان همدان، از مورخ 1 آذر 99 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

8 – محور پونل - خلخال، واقع در استان گیلان، از مورخ 6 آذر 99 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

دانلود با کیفیت

مطالب مشابه