زیدان: سرنوشت لیگ تا پایان مشخص نخواهد شد؛ امیدوارم این آخرین ال کلاسیکوی راموس و مسی نباشد

منبع: طرفداری

6

1400/1/20

18:21


زیدان: سرنوشت لیگ تا پایان مشخص نخواهد شد؛ امیدوارم این آخرین ال کلاسیکوی راموس و مسی نباشد

زین الدین زیدان بعد از آخرین جلسه تمرینی رئال مادرید پیش از ال کلاسیکو، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

رئال مادرید شنبه شب از ساعت 23:30 در ورزشگاه آلفردو دی استفانو میزبان بارسلونا خواهد بود تا هفته 30 رقابت های لالیگا را برگزار کنند.

به گزارش طرفداری و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زین الدین زیدان در صحبت های پیش از بازی گفت:

ما به همان روش بازی قبلی آماده می شویم. می دانیم که بازی خیلی سختی خواهد بود، اما آماده ایم. چند روز فرصت ریکاوری داشتیم و برای بازی آماده ایم. هر اتفاقی که در این مسابقه بیافتد، سرنوشت لیگ تا پایان مشخص نخواهد شد. رقابت امسال بسیار عالی و نزدیک است و همه تیم ها توانایی کسب قهرمانی را دارند و تا پایان معلوم نخواهد شد. هنوز امتیازات زیادی باقی مانده است. ما از لحاظ دفاعی خیلی پیشرفت کرده ایم و اگر می خواهیم پیروز شویم باید عملکرد فوق العاده ای ارائه کنیم. فصل هنوز تمام نشده و ما هنوز چیزی فتح نکرده ایم. باید سخت تلاش کنیم و متمرکز بمانیم.

فرم خوب رئال مادرید

ما هر روز سخت تلاش می کنیم و همه چیز را آماده می کنیم و می خواهیم کار خود را ادامه دهیم. هنوز راه درازی در پیش است، در فرم خوبی هستیم و باید این روند را حفظ کنیم. چیزهای زیادی در خطر است و باید بازی های زیادی انجام دهیم. در هر دو تورنمنت زنده ایم و سعی می کنیم زنده بمانیم.

وینیسیوس جونیور و هازارد

هر دو را در اختیار داریم. او بازیکن ماست و از او خوشحالیم. مشکل زیادی در زمینه مصدومیت ها داشته ایم و از این بابت خوشحال نیستیم، اما در نهایت ترکیب بسیار بزرگی داریم و بازیکنان متعهد هستند و می خواهند بازی کنند. مهم ترین مسئله این است که تیم در هر مسابقه رقابت کند و ما همیشه همینطور خواهیم بود. از وینی راضی هستیم، او خیلی جوان است و سخت تلاش می کند. باید او را تنها بگذاریم و در مورد بهترین بودن از او صحبت نکنیم. او آرام و متمرکز کار خود را انجام می دهد. باید همینطور ادامه دهد.

غیبت سرخیو راموس

امیدوارم که این آخرین ال کلاسیکوی او نباشد. امیدوارم اینجا بماند.

این بازی درست مثل دیدار با ایبار یا کادیز تنها سه امتیاز دارد. تأثیر آن یکسان نیست اما در نهایت سه امتیاز است و ما سعی می کنیم آن را به دست آوریم و می دانیم که سخت خواهد بود. به این فکر نمی کنم که اگر باختیم، لیگ تمام خواهد شد بلکه فقط برای بازی آماده می شویم تا تمام توان خود را به کار بگیریم. نگاه مثبتی داریم و می خواهیم فوتبال درخشانی ارائه کنیم.

کیلیان ام باپه

او را خیلی خوب می شناسم اما بازیکن من نیست. فقط می توانم در مورد بازی فردا به شما بگویم و این تنها چیزی است که برای من اهمیت دارد. او بازیکن بزرگی است و در آینده خواهیم دید که چه کارهایی می خواهد انجام دهد اما در حال حاضر به من مربوط نیست.

لیونل مسی

امیدوارم او در بارسلونا بماند. او آنجا خوب است و برای لیگ اسپانیا هم خوب است. می دانیم که چه بازیکن خوبی است. شاید در چند بازی اخیر گلزنی نکرده باشد، اما ما مقابل بارسلونا بازی می کنیم. همه آنها بازیکنان خوبی هستند و ما سعی می کنیم نقاط قوت آنها را خنثی کرده و با توپ خوب بازی کنیم.

ادر میلیتائو

او بازیکن بسیار جوانی است و در حال یادگیری خیلی چیزهاست. هر روز پیشرفت می کند و این نکته خوبی است چون او بازیکنی برای حال و آینده باشگاه است. خوشحالیم که او را در اختیار داریم.

مارکو آسنسیو

از کیفیت او آگاهیم. بازیکنان هجومی نیازمند گلزنی هستند و او حالا خیلی بهتر شده است، و مصدومیتش کاملاً تمام شده است. وقتی گلزنی می کند، اعتماد به نفس بیشتری برای آزادانه بازی کردن در زمین پیدا می کند. در حال حاضر چنین اتفاقی برای او رخ داده است. بازیکنان می دانند که ما بازی های زیادی در پیش داریم و همیشه باید رقابت کنیم و هر سه روز یکبار بازی می کنیم. هر بازی سختی های خاص خود را دارد و ما باید خوب آماده شده باشیم.

تصمیم گیری در مورد هازارد

این به رئال مادرید یا تیم ملی بلژیک بستگی ندارد و تصمیم خود بازیکن است. این بخشی از روند ریکاوری است و احساس او خیلی مهم است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو