نماینده بابلسر خواستار عذرخواهی ناجا از جانباز قطع نخاعی شد

منبع: رکنا

5

1400/1/24

10:49


نماینده بابلسر خواستار عذرخواهی ناجا از جانباز قطع نخاعی شد

به گزارش رکنا، در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی علی اصغر باقرزاده در تذکری گفت: مشاهده تصویر برخورد یک مامور نیروی انتظامی با جانباز قطع نخاع سرافرازی که نماد غیرت و ایثارگری ملت سرافراز ایران است غمی جانکاه در دل ها می نشاند که قابل تحمل نیست.

وی با بیان اینکه خطای مامور جاهل نیروی انتظامی را پیگیری کرده و خواستار برخورد قاطع با خاطیان و آمران هستیم، گفت: اصلاح قوانین خدماتی و حمایتی جانبازان را در دستور کار قرار خواهیم داد و خواستار اجرای کامل قانون حمایت از معلولان به ویژه قانون جامع حمایت از ایثارگران هستیم و به شهرداری های کشور تذکر جدی می دهیم که این قوانین را اجرا کنند.

نماینده مردم بابلسر در مجلس اظهار داشت: از فرمانده نیروی انتظامی برخورد با این خطای فاحش و عذرخواهی حضوری در منزل جانباز عزیز را خواستاریم هر چند در این قضیه به دنبال تعمیم یک خطای فردی به خطای سازمانی نیستیم. اما جلوگیری از وقوع چنین رخدادی را از فرماندهی ناجا به طور جدی مطالبه می کنیم.

در ادامه محمدباقر قالیباف رئیس مجلس، اظهار داشت: نیروی انتظامی با مامور خاطی برخورد کند. اصلاح معابر عمومی که قوانینش نوشته شده باید مورد دقت قرار گیرد.

وی گفت: البته نباید به گونه ای عمل شود که رفتار یک فرد به تمام دستگاه تعمیم داده شود مانند بحثی که در مجلس پیش آمد.

از جانباز بابلسری دلجویی شد

به گزارش رکنا، سرهنگ زارع فرمانده انتظامی شهرستان بابل در مراسمی از جانباز بابلسری ضمن عذرخواهی دلجویی کرد و بر احترام به جانبازان دفاع مقدس تاکید کرد و پس از عذرخواهی مامور خاطی از جانباز فوق، وی اعلام کرد از ماموران نیروی انتظامی شکایتی ندارد.  

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو