اولین شگفتی لیگ قهرمانان آسیا 2021 رقم خورد

منبع: طرفداری

8

1400/1/26

00:08


اولین شگفتی لیگ قهرمانان آسیا 2021 رقم خورد

الریان قطر با ستاره های خود موفق نشد از سد گوای هند رد شود.

تیم گوای هند موفق شد در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا با امتیاز زمین را ترک کند تا به این ترتیب اولین شگفتی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در ورزشگاه جواهر لعل نهرو رقم بخورد 

به گزارش طرفداری، دومین دیدار از گروه پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ از ساعت ۲۱ و ۳۰ در ورزشگاه جواهر لعل نهرو هند برگزار شد. دیداری که قبل از آغاز آن همه تصور یک بازی پرگل و البته یک طرفه داشتند، دیداری که بین دو تیم الریان قطر و گوای هند برگزار شد.

قطری ها با سرمربی اسمی خود و بازیکنان خوبی که در ترکیب دارند قرار بود از همان دقایق ابتدایی راه دروازه حریف را در پیش بگیرند و دروازه تیم گمنام گوا با مربی و بازیکنانی گمنام تر را به توپ ببندند تا بتوانند علاوه بر سه امتیاز بازی، با گل های زیادی که به ثمر می رسانند به نوعی برای تیم پرسپولیس نیز خط و نشان بکشد اما اتفاق برای تیم الریان و به گونه‌ای دیگر افتاد. 

آنها از همان دقایق ابتدایی راه دروازه حریف را در پیش گرفتند و تلاش خود را به کار بستند تا بتوانند گل های زیادی به ثمر برسانند اما دریغ از تنها یک گل! شاگردان بلان به زمین آمده بودند از تیم هندی یک زنگ تفریح بسازند اما نه تنها این اتفاق نیفتاد که آنها دو امتیاز نیز در از دست دادند و در نهایت حملات تیم قطری از اولین دقایق تا آخرین ثانیه های بازی جواب نداد تا تساوی به دست آمده در این دیدار، قطعا اولین شگفتی در لیگ قهرمانان آسیا 2021 نام بگیرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو