دانلود بازی DRAMAtical Murder برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

دانلود بازی DRAMAtical Murder برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS


منبع: دانلود ها

13

1400/1/26

01:44


بازی DRAMAtical Murder تصویری از یک جهان واقعی را به دنبال خواهد داشت که قرار است با شخصیت آئوبا آن را دنبال کنید. شما باید به دوستان خود پیوسته و صلح موردعلاقه خود را برقرار کنید. رازی در جهان بازی برقرار شده است که باید در خود پنهان کرده و این ماجراجویی هیجان انگیز را تجربه کنید. بازی در جهان سایبرپانکی جریان دارد و هر لحظه از جهان بازی را باید کشف کنید. شما می‌توانید هماهنگ با طبیعت حرکت کرده و با مردم طبیعت در تعامل باشید. شما می‌توانید مسئولیت شرکت Toue را برعهده گرفته و بیشتر ساکنین جزیره را کنترل کنید. شما باید یک محوطه بزرگ دیواری را ایجاد کرده و اجازه ندهید که ثروتمندان کنترل همه چیز را برعهده بگیرند.

در بازی DRAMAtical Murder می‌توانید جزیره‌ی زیبایی ژاپنی را به یک محل عالی برای زندگی تبدیل کرده و مسئولیت این کار را برعهده بگیرید. البته رفته رفته همه چیز تغییر پیدا می‌کند و گویا اتفاقات عجیبی در این جزیره در جریان خواهد بود. شما باید این اتفاقات را کشف کرده و به دنبالش بروید. به زودی آئوبا وارد یک نبرد حساس خواهد شد و هر چیزی که دوست دارد، از بین می‌رود. این روند رفته رفته رخ داده و او از هیچ چیز خبر نخواهد داشت. شما تنها باید امیدوارانه به بازی ادامه داده و آرام آرام همه چیز را دنبال کنید. داستان بازی را درک کرده و ببینید که هم سن و سالان شما در حال انجام چه کارهایی هستند.

DRAMAtical Murder PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-DRAMAtical-Murder

کم کم در بازی DRAMAtical Murder وارد زندان عجیبی خواهید شد که اتفاقات از آن‌جا رخ داده و راهنمایی‌های بیشتری به شما خواهد داشت. شما هماهنگی خود را با دوستان خود ادامه خواهید داد و می‌توانید دیالوگ‌هایی را نیز با دوستان خود برقرار کنید. این دیالوگ‌ها ریتم داستانی بازی را ادامه خواهد داد و شخصیت شما را می‌سازد. می‌توانید بیشتر با ساکنین جزیره همراهی کرده و کسانی که جزیره را ترک می‌کنند، مجاب کنید که چه کارهایی باید انجاجم دهند.

info

Get ready for the official English language version of Nitro+CHiRAL’s most popular Boys’ Love game! Set on an island ruled by a powerful megacorporation, DRAMAtical Murder paints a vivid picture of a world where the boundaries between the virtual and the real are breaking down. Dragged with his friends into a battle for the future, will our hero Aoba be able to regain the peace he craves? And what is the secret he hides in his soul? Find out in this epic cyberpunk Boys’ Love adventure!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8.1/10

Processor: Core i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 512MB VRAM, PixelShader 4.0

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

دانلود بازی DRAMAtical Murder-DARKSiDERS:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو