دانلود بازی TASOMACHI Behind the Twilight برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

دانلود بازی TASOMACHI Behind the Twilight برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS


منبع: دانلود ها

10

1400/1/26

02:11


بازی TASOMACHI Behind the Twilight در مورد دختر جوانی به نام یوکومو است که در کشتی هوایی محبوب خود، دنیا را پیمایش کرده و قصد دارد که به شهر خاصی دست یابد. گویا این شهر در خاور دور قرار دارد و برای انجام برخی از مشاغل، به یوکومو و سفینه‌اش نیاز دارند. البته سفینه‌ی او به ناگهان خراب شده و او تصمیم می‌گیرد که برای جستجوی قطعات آن، در شهر به گشت و گذار بپردازد. او سعی می‌کند که در شهر ساکت، همه چیز را پیدا کند. او به طرز عجیبی می‌فهمد که هیچ فردی هم اکنون در شهر حضور ندارد و تنها ساکنین آن، گونه‌ای از گربه‌ها هستند که شکل و شمایل عجیبی هم دارند. این بازی در سبک ماجراجویانه ارائه شده است و می‌توانید به‌صورت آزادانه در این شهر فانتزی حرکت کنید. شما باید تمام قسمت‌های این شهر را جستجو کرده و بتوانید اسرار آن را نیز متوجه شوید. بازی در این شهر، به مانند قرار گرفتن در یک سیاه چال بسیار بزرگ است.

TASOMACHI: Behind the Twilight PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-TASOMACHI-Behind-the-Twilight

شما در بازی TASOMACHI Behind the Twilight می‌توانید وسایل خود را جمع آوری کرده و به دنبال هواپیمای شکسته خود باشید. شما باید همه‌ی مشکلات را مرتفع کرده و بتوانید شخصیت یوکومو را به بهترین شکل ممکن کنترل کنید. در این شهر اسرار آمیز و زیبا باید به گشت زنی پرداخته و بتوانید اختلافات آن را پیدا کنید. شب و روز این شهر مسحور کننده است و یقینا از سیستم گرافیکی بازی نیز لذت خواهید برد. بازی شما را به قبیله‌ی نزو هدایت خواهد کرد؛ جایی که تنها ساکنین باقیمانده شهر در آن حضور دارند و ممکن است که نکات مفیدی را در اختیار شما گذارند. شما می‌توانید منابع ارزشمندی را در این شهر پیدا کرده و با مقدسات آن‌ها نیز آشنا شوید. پناهگاه‌هایی که در این قبیله وجود دارد، مانند مراحل پرزشی هستند و می‌توانید همه‌ی آن‌ها را در حاشیه‌ی شهر بررسی کنید. در این بازی خواهید دید که اسکله‌ها، دره‌ها و دریاچه‌ها منبع عظیمی هستند و می‌توانند ماجراجویی‌هی یوکومو را بیش از پیش جذاب‌تر کنند.

info

Yukumo is a young girl traversing the world in her beloved airship. Upon arriving at a particular Far Eastern town to run some errands, her airship suddenly breaks down. She decides to explore the town to search for parts for repair; however, the town has fallen silent with no trace of the people who live there, the only inhabitants being a strange cat-like species…

Tasomachi is an adventure game in which you can freely explore an Far Eastern Fantasy town. You will control Yukumo as you explore the mysterious town, clear dungeons and collect items in order to fix your broken down airship.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows7/8/10 64bit

Processor: 3GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX660

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows7/8/10 64bit

Processor: 3.4GHz

Memory: 16 GB RAM

Graphics: GeForce GTX970

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

دانلود بازی TASOMACHI: Behind the Twilight-DARKSiDERS با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو