محسن قاضی مرادی درگذشت + جزئیات

منبع: گهر

10

1400/1/26

13:07


محسن قاضی مرادی بازیگر سینما و تلویزیون (همسر مهوش وقاری) پس از سالها تحمل بیماری پارکینسون ، شامگاه چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ در سن ۸۰ سالگی در منزل شخصی اش دار فانی را وداع گفت .

محسن قاضی مرادی درگذشت

محسن قاضی مرادی درگذشت + جزئیات, جدید 1400 -گهر

مهوش وقاری همسر مرحوم محسن قاضی مرادی در صفحه اش نوشت :

ای غائب از نظر به خدا می‌سپارمت ، جانم بسوختی ‌و دل دوست دارمت تا دامن کفن نکشم زیر خاک ، باور مکن که دست زدامن بدارمت ، قرارمون این نبود…

محسن قاضی مرادی درگذشت + جزئیات, جدید 1400 -گهر

جزئیات فوت محسن قاضی مرادی

خانواده این هنرمند با تایید این خبر به ایسنا اعلام کردند که این بازیگر که چند سالی است که از بیماری پارکینسون رنج می برد، بر اثر عوارض این بیماری، شامگاه ۲۵ فروردین ماه از دنیا رفته است. زمان خاکسپاری متعاقبا اعلام می شود.

محسن قاضی‌مرادی  که متولد ۱۳۲۰ است و آن طور که گفته می شود، فارغ التحصیل مدرسه عالی مدیریت تهران است و بازی در سینما را از سال ۱۳۵۱ با فیلم حسن سیاه (بدون ذکر در شناسنامه فیلم) به کارگردانی پرویز اصانلو آغاز کرد و در سن ۸۰ سالگی از دنیا رفت.

محسن قاضی مرادی که کارنامه پر باری در زمینه سینما و تلویزیون دارد از آثار سینمایی اش می توان به فیلم های چون سگ کشی، قطعه ناتمام، خانه ای روی آب، یک بار برای همیشه، دایره زنگی و… اشاره کرد.

او در سریال های مختلفی هم به ایفای نقش پرداخته است که می توان از کت جادویی، کارگاه شمسی و مادام، روزگار جوانی و… نام برد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو