ایوب اصغرخانی: استقلال با پیروزی 5 گله مقابل الاهلی، تمام آسیا را در شوک فرو برد

منبع: طرفداری

12

1400/1/28

10:50


ایوب اصغرخانی: استقلال با پیروزی 5 گله مقابل الاهلی، تمام آسیا را در شوک فرو برد

ایوب اصغرخانی گفت: پیروزی استقلال قابل پیش بینی بود اما خود ما هم تصور زدن ۵ گل به تیم خوب و قدرتمند الاهلی را نداشتیم

ایوب اصغرخانی معتقد است پیروزی استقلال برابر الاهلی قابل پیش بینی بود اما آبی ها با زدن 5 گل، همه را غافلگیر کردند.

به گزارش طرفداری، تیم فوتبال استقلال در اولین شب از رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد تیم ثروتمند و قدرتمند الاهلی را در کشور عربستان با نتیجه ۵ بر ۲ شکست دهد تا در پایان روز اول در صدر جدول گروه مرگ قرار گیرد.

ایوب اصغرخانی پیشکسوت آبی پوشان و مدیر فنی آکادمی این باشگاه در خصوص این بازی به مهر گفت:

پیروزی استقلال قابل پیش بینی بود اما خود ما هم تصور زدن ۵ گل به تیم خوب و قدرتمند الاهلی را نداشتیم. شاگردان فرهاد مجیدی فقط الاهلی را غافلگیر نکردند. بلکه با این بازی و این نتیجه، تمام آسیا را در شوک فرو بردند و در همین روز اول برای همه خط و نشان کشیدند.

ایوب اصغرخانی اضافه کرد:

بچه‌ها باید این را باور کنند که این پیروزی انتهای کار نیست و تازه کار آنها شروع شده است. این نتیجه چشم همه تیم‌ها را به سوی آبی پوشان خیره می‌کند و کار برای آنها دشوار تر می‌شود. حالا انتظارات از استقلال بالا رفته و آنها باید بتوانند این انتظارات را برآورده کنند.

مدیر فنی آکادمی آبی پوشان گفت:

همانطور که از قبل هم قابل پیش بینی بود، الدحیل جدی‌ترین رقیب استقلال در این گروه است. اما هرگز نباید از تیم الشرطه عراق هم به راحتی عبور کرد، چون عراقی‌ها گربه سیاه فوتبال ما هستند و همیشه به خاطر نوع بازی شان برای تیم‌های ایرانی دردسر ایجاد کرده‌اند.

اصغرخانی ادامه داد:

پیروزی با ارزش برابر الاهلی را یک پیروزی با ارزش دیگر مقابل الشرطه تکمیل می‌کند. حالا که تیم ما استارت خوبی در آسیا زده و قدرتش را اثبات کرده است، باید الشرطه را هم با فوتبالی حساب شده و منسجم شکست دهند تا شانس خود را برای صعود به مرحله بعدی افزایش دهند.

پیشکسوت آبی پوشان اضافه کرد:

در بازی مقابل الاهلی، همه بازیکنان ما خیلی خوب بودند و همه در این پیروزی نقش داشتند. از رشید مظاهری بگیرید که با دفع توپ‌های به موقع تیم را در بازی نگه داشت، تا محمد نادری، غفوری، اسماعیلی و دیگران. اما اگر قرار باشد از بین این همه بازیکن خیلی خوب یکی را به عنوان ستاره نام ببرم، باید از مهدی قائدی اسم برد. به نظر من درست در دقایقی که عربستانی‌ها فاصله را کم کرده بودند و امید بازگشت به بازی داشتند، قایدی با یک سوپرگل آب سرد را بر پیکر آنها ریخت تا ناامیدی اردوی تیم سعودی را در بر بگیرد. بعد از آن هم نوبت شیخ رسید تا تیر خلاص را بر پیکر این تیم بزند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو