دانلود نسخه هک‌شده بازی Nexomon Extinction v1.03 برای PS4

دانلود نسخه هک‌شده بازی Nexomon Extinction v1.03 برای PS4


منبع: دانلود ها

15

1400/1/29

01:03


Nexomon Extinction را می‌توان بازگشتی به آثار کلاسیک و جذاب هیولایی دانست که این‌بار با داستانی کاملا جدید، شخصیت‌های عجیب و غریب و بیش از ۳۰۰ نکسومون به سراغ شما آمده است. نکسومون‌ها منحصربه‌فرد هستند و برای به دام انداختن و رام کردن آن‌ها، هر بار باید طرح و نقشه جدیدی داشته باشید. جهان در آستانه نابودی قرار دارد، چر که نکسومون‌های قدرتمند و ستمگر، هم‌اکنون برای سلطه یافتن و شکستن دادن انسان‌ها می‌جنگند و اجازه نمی‌دهند که شما بتوانید روی آن‌ها تسلطی داشته باشید.

باید به انجمن تامر پیوسته و سعی کنید که سفر حماسی خود را برای برقرار تعادل از دست رفته شروع کنید. همه‌ی امید جهان به شما است و باید با آغاز این سفر، راهی برای نجات جهان پیدا کنید. یتیم‌ خانه‌ای را می‌بینیم که شما طی سالیان دراز در آن رشد پیدا کرده‌اید و با پیدا کردن اولین نکسومون، کار خود را آغاز می‌کنید. در بازی Nexomon Extinction زندگی شما به عنوان رام کننده نکسومون‌ها شروع شده است و حال باید با دنیایی از این موجودات روبرو شوید. این رویایی می‌تواند آغازی برای کارهای بزرگ شما باشد. نکسومون‌ها از ابتدایی‌ترین مهارت تا تکامل‌های قدرتمندی که پیدا کرده‌اند، در بازی حضور دارند و شما باید راهی برای چیره شدن بر آن‌ها پیدا کنید.

Nexomon Extinction PS4-P2P

Update v1.03; ID: CUSA19560; BACKPORT

دانلود-بازی-Nexomon-Extinction

در بازی Nexomon Extinction می‌توانید مبارزات خود را در هر گروه ادامه داده و تا حد مرگ به تغییر جهان ادامه دهید. گاهی اوقات با رام کننده‌های دیگری روبرو می‌شوید که اهداف شوم دیگری دارند و می‌تواند رقیبی و دشمنی خطرناک برای شما باشند. باید به مناطق متنوع رفته و آن‌جا را کشف کنید. این کشف چالش‌های بیشتری را روبروی شما قرار خواهد داد و حتی روی نحوه مدیریت نکسومون‌ها نیز اثر می‌گذارد. بنابراین باید از بیابان‌های خشک تا مناطق یخی تاندرا قدم نهاده و پرده از رازهای دیگر نکسومون‌ها بردارید. شخصیت‌های عجیب و غریب دیگری در این محیط‌ها انتظار شما را می‌کشند.

info

Nexomon: Extinction is a return to classic monster catching games, complete with a brand new story, eccentric characters and over 300 unique Nexomon to trap and tame. The world is on the brink of extinction as mighty Tyrant Nexomon fight for dominion over humans and monsters. Join the Tamer’s Guild and begin an epic journey to restore balance before all hope is lost…

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 7.55 (or at least 5.05 for backport)

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW7.55

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

—————-

دانلود آپدیت+بک‌پورت BACKPORT v1.03 FW5.05 PS4-CyB1K با لینک مستقیم

—————-

دانلود آپدیت بازی Update v1.03 FW7.55 PS4-P2P با لینک مستقیم

—————-

دانلود بازی Nexomon Extinction PS4-P2P:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو