(ویدیو) خلاصه بازی منچستریونایتد 3 - 1 برنلی 29 فروردین 00

منبع: فرارو

17

1400/1/29

23:06


منچستریونایتد در روز درخشش ستاره جوان خود موفق شد در دیداری خانگی برنلی را شکست دهد.

(ویدیو) خلاصه بازی منچستریونایتد 3 - 1 برنلی 29 فروردین 00

در هفته سی‌ودوم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف تیم برنلی رفت که این دیدار در نهایت با برتری ۳ بر یک تیم میزبان خاتمه یافت.

شاگردان سولشائر در حالی پای به این دیدار گذاشتند که برای عقب نماندن از صدر به سه امتیاز بازی نیاز داشت، تیمش را با چهره‌ای کاملاً هجومی به زمین فرستاد اما در نیمه نخست شیاطین سرخ با وجود خلق چند موقعیت نتوانستند به گل برسند. حتی گرینوود یک دروازه خالی را هم هدر داد تا نیمه نخست با تساوی خاتمه بیابد. در ابتدای نیمه دوم شیاطین سرخ توانستند خیلی زود به گل برسند. روی حرکت خوب رشفورد از جناح چپ این بازیکن توپ را به صورت زمینی به محوطه جریمه حریف ارسال کرد که حرکت بدن و بدون توپ زیبای فرناندس موجب شد تا توپ در موقعیت خوبی به گرینوود برسد و این بازیکن گل اول تیم منچستر را به ثمر برساند. اما برتری شیاطین سرخ تنها دو دقیقه دوام داشت و خیلی زود برنلی این گل را جبران کرد. در دقیقه ۵۰ روی ضربه کرنر تاکوفسکی گل تساوی را به ثمر رساند. گرین‌وود در دقیقه ۸۴ روی پاس زیبای پوگبا از زاویه بسته گل دوم تیمش را به ثمر رساند. در شرایطی که بازی با همینن نتیجه رو به اتمام بود، تیم تحت هدایت سولشائر بار دیگر توسط بازیکن تازه‌وارد به گل رسید. کاوانی که تنها دقایقی از حضورش در زمین می‌گذشت توانست روی کار تیمی زیبا دروازه تیم میهمان را باز کند.

شیاطین سرخ با این برتری به فاصله هشت امتیازی صدر جدول رسید و با ۶۶ در رده دوم جدول جای گرفتند. برنلی هم با ۳۳ امتیاز در رده هفدهم جدول جای گرفت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو