النصر به دنبال هافبک پالمیراس برزیل

منبع: ورزش 3

9

1400/2/16

22:40


شبکه UOL برزیل اعلام کرد که باشگاه النصر به صورت رسمی خواهان به خدمت گیری گوستاوو اسکارپا هافبک پالمیراس برزیل شده است.

النصر به دنبال هافبک پالمیراس برزیل

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال النصر عربستان برای تقویت خود در فصل بعد لیگ حرفه ای عربستان و همچنین لیگ قهرمانان آسیا، به دنبال جذب هافبک پالمیراس است. شبکه UOL برزیل در خبری اعلام کرد که باشگاه النصر جهت به خدمت گیری این بازیکن، به صورت رسمی دست به کار شده و پیشنهاد خود را به این بازیکن ارائه داده  است.


وب سایت گل نیز در خبری مدعی شد که النصر به ریاست مسلی آل معمر جهت انتخاب یک جایگزین برای گونزالو مارتینز، قصد به خدمت گیری هافبک وسط پالمیراس را دارد. گونزالو مارتینز که پیش از آغاز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دچار آسیب دیدگی شد، به مدت 6 ماه از میادین به دور خواهد بود.


النصر پیش از این نیز خواستار به خدمت گیری گوستاوو اسکارپا شده بود که پس از مخالفت رسمی پالمیراس، این انتقال شکل نگرفت. قرارداد این بازیکن در زمستان سال بعد به پایان می رسد و پالمیراس نیز قصد دارد در ازای فروش این بازیکن، مبلغی را از همتای عربستانی خود دریافت کند.


گوستاوو اسکارپا 27 ساله کل دوران ورزشی خود را در برزیل سپری کرده و طی 171 بار حضور در سری آ این کشور، 22 گل به ثمر رسانده و 33 پاس گل نیز داده است. النصر حریف تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست.

 

النصر به دنبال هافبک پالمیراس برزیل

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو