سپاه قدرت نابودی یک روزه اسرائیل غاصب را دارد

منبع: حوزه

6

1400/2/17

00:14


حجت الاسلام والمسلمین شیرازی گفت: جمهوری اسلامی ایران به مراتب از گذشته قوی تر است و تنها نمایی از این قدرت، تجلی پیدا کرده است؛ امروز مردم غزه قادرند با موشکهایی که دارند رژیم غاصب صهیونیست را درهم بشکنند و خواهند شکست.

سپاه قدرت نابودی یک روزه اسرائیل غاصب را دارد

به گزارش خبرگزاری حوزه از اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی، شامگاه پنج شنبه در ویژه برنامه گرامیداشت روز قدس که در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: هدف انقلاب شکستن پرچم ظلم، استکبار و زور در جهان بود.

وی با بیان اینکه امام خواست اسلام را در جهان تبیین کند، تصریح کرد: امام راحل نسل جوان زمان خود را با اسلام ناب آشنا کرد، تکلیف امام برای ما، مبارزه با آمریکا و با طاغوت بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثار الله ابراز کرد: یک تکلیف هم امام داشت که خداوند بر دوش ما گذاشت و آن مبارزه با رژیم غاصب صهیونیست بود. امام پرچم مبارزه با شاه را برداشت و این یک مبارزه سهلی بود و مبارزه اصلی و دشوارتر مقابله امام با آمریکا بود؛ امام در سال ۱۳۴۳ اعلام کرد که ما علیه امریکا قیام می کنیم.

وی افزود: وقتی انقلاب به پیروزی رسید و جمهوری اسلامی شکل گرفت، امام راحل دستور داد آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس نامگذاری شود، دنیا نه امام و نه حرف امام را نمی شناخت، اما سردمداران کفر می دانستند امام راحل چه پرچمی را برافراشته بود

حجت الاسلام والمسلمین شیرازی درادامه با اشاره به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، گفت: وحشیانه ترین جنایات علیه کودکان و زنان فلسطینی توسط رژیم غاصب صورت گرفته است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثار الله خاطرنشان کرد: حرفهای امام درباره مقابله با اسرائیل غاصب و جعلی برای سران کفر حرف نو وتازه ای بود؛ امام وصل به خدا بود و حرف دین و انبیا را تکرار می کرد.

وی یادآور شد: سران کفر نفهمیدند حرف امام برای تشکیل روز قدس چه معنا و مفهومی دارد؛ روز قدس یعنی، بسیج جهان اسلام علیه اسرائیل و شکل گیری نیرویی چون نیروی قدس و سپردن به فرماندهی چون سردار سلیمانی که سنگ در دست فلسطینی ها به موشک تبدیل شد.

حجت الاسلام والمسلمین شیرازی عنوان کرد: قدرت جمهوری اسلامی ایران به مراتب از گذشته قوی تر است و تنها نمایی از این قدرت، تجلی پیدا کرده است؛ امروز مردم غزه قادرند با موشکهایی که دارند رژیم غاصب صهیونیست را درهم بشکنند و خواهند شکست.

وی خاطرنشان کرد: امروز به حاج قاسم شهید اعلام می کنیم، ما با تمام وجودتا آخرین قطره خون ایستاده ایم و اهداف امام، انقلاب و شهدا را تحت فرمان و زعامت مقام معظم رهبری اجرایی خواهیم کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثار الله گفت: مطمئنیم یک روز جوانان ما جهان بدون اسرائیل را می بینند؛ اگر یک روز اعلام می کردیم صدام حذف می شود و داعش ازبین می رود، کسی باور نمی کرد، ولی ما این جهان عاری از داعش و صدام را دیدیم و جهان بدون رژیم غاصب را خواهیم دید.

وی بیان داشت: سپاه این قدرت را دارد که اسرائیل غاصب را با خاک یکسان کند؛ در وصف قدرت ایران همین بس که آمریکایی ها و اسرائیلی ها از ملت ایران می ترسند، اگر نمی هراسیدند شبانه حاج قاسم سلیمانی را به شهادت نمی رساندند.

حجت الاسلام والمسلمین شیرازی تاکید کرد: ۴۲ سال است که ایرانیان یک نظامی را شکل داده اند که تمام قد مقابل آمریکا و استکبار ایستاده و امروز برآن اساس بسیج جهانی اسلام شکل گرفته است.

وی متذکر شد: امروز گرایش به اسلام در اروپا وقلب آمریکا روبه افزایش است و جوانان اروپایی به ملت ایران به عنوان یک الگو نگاه می کنند؛ صبر و مقاومت ملت ایران کاخ سفید را شکست خواهد داد و با مقاومت دشمنان را نابود خواهیم کرد همانگونه که صبر زینبی یزیدیان را رسوا کرد.

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثار الله در پایان گفت: ملت ایران به حمایت از رهبری در میدان است و جان می دهیم و اجازه نخواهیم داد دشمن به انقلاب ما آسیب بزند و نبرد اقتصادی را هم با صبر و مقاومت شکست می دهیم، پشت سر ولایت حرکت می کنیم و به دشمنان داخل و خارج ثابت می کنیم که ملت ایران را نشناخته اند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو