اوله گونار سولسشر: در نیمه دوم خیلی بد بودیم ولی خوشبختانه یکی از بهترین دروازه بان های جهان را داریم

منبع: طرفداری

10

1400/2/17

02:20


اوله گونار سولسشر: در نیمه دوم خیلی بد بودیم ولی خوشبختانه یکی از بهترین دروازه بان های جهان را داریم

سرمربی نروژی شیاطین سرخ به عملکرد ضعیف تیمش در نیمه دوم بازی در المپیکو اعتراف کرده است. 

اوله گونار سولسشر پس از باخت ۳-۲ منچستریونایتد در خانه آاس رم، از عملکرد ضعیف تیمش در ۴۵ دقیقه دوم گله مند بود. 

به گزارش طرفداری و به نقل از BBC، شیاطین سرخ در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با پیروزی ۸ - ۵ برابر نماینده ایتالیا، خود را به فینال لیگ اروپا رساندند تا در آنجا به مصاف ویارئال بروند. سولسشر در پایان مسابقه گفت: 

به فینال رسیدن حس خوبی دارد. ما در اولدترافورد نیمه بسیار بسیار خوبی داشتیم که ما را به بازی نهایی رساند. بابت شکست خوردن‌ مان ناراحت هستم؛ به ویژه به خاطر عملکردی که در نیمه دوم داشتیم. ما فراز و نشیب داشته ایم؛ عملکرد ما در نیمه دوم بسیار ضعیف بود ولی در نهایت به فینال رسیدیم. بازی می توانست به آسانی ۸-۶ به سود آن ها شود. بازی عجیبی بود. دائما توپ را به حریف می دادیم ولی خوشبختانه یکی از بهترین دروازه بان های جهان را در اختیار داریم و البته مهاجمی که عطش گلزنی دارد. حالا به فینال رسیده ایم و مشتاق حضور در آن هستیم. 

  • درباره برنامه فشرده منچستریونایتد طی هفته آینده 

تصمیمی نسنجیده است. این تصمیم را آن هایی گرفتند که هرگز در این سطح فوتبال بازی نکردند. چنین چیزی از جنبه جسمانی برای بازیکنان غیر ممکن است. اصلا به فکر ما نبودند. ما برای این چهار بازی به تمامی نفرات نیاز خواهیم داشت. فرصت استراحت بین بازی ها کم است ولی باید آماده باشیم. 

  • در مورد رویارویی با ویارئال در فینال

کمی بازی ویارئال را تماشا کردیم. برای فینال آماده هستیم. نیمه نهایی مرحله سختی است ولی خب، حساب فینال جداست. ما به خوبی مهیای آن بازی خواهیم شد. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو