نیازمند و محبی؛ بهترین بازیکنان دیدار سپاهان – پرسپولیس 

منبع: ورزش 3

11

1400/2/20

00:02


پیام نیازمند دروازه بان سپاهان به همراه محمد محبی گل زن این تیم به عنوان بهترین بازیکن در دیدار این تیم در برابر پرسپولیس انتخاب شدند. 

به گزارش "ورزش سه"، این انتخاب از سوی سایت یازده نت صورت گرفت و دو بازیکن نمره 7.4 از 10 را دریافت کردند. خب دلیل انتخاب محمد محبی که مشخص است. به خاطر گلی که در دقایق پایانی بازی به ثمر رساند و موجب فرار سپاهان از شکست شد. اما پیام نیازمند با وجود دریافت یک گل در چارچوب دروازه نمایش خوبی داشت. او در یک صحنه به خوبی موقعیت تک به تک پرسپولیس را مهار کرد. پاسی که توسط مهدی ترابی داده شد  و احسان پهلوان می توانست در موقعیت تک به تک دروازه سپاهان را باز کند که پیام نیازمند با بازیخوانی خوب خروج کرد و خطر را از دروازه اش دور کند. او در صحنه ای دیگر با خروج به موقع از دروازه خطر دیگری را از دروازه ی سپاهان دور کرد و در شبی که کلین شیت نکرد نمایش خوبی درون دروازه سپاهان داشت. روی صحنه ی گل هم باید گفت اگر بازیکنی که باید کمال را مهار می کرد اجازه نمی داد این بازیکن ضربه بزند دروازه بان سپاهان می توانست روی مهار ضربه موفق تر عمل کند. 

 

 

نیازمند و محبی؛ بهترین بازیکنان دیدار سپاهان – پرسپولیس 

 

 

بر اساس آمار به ثبت رسیده پیام نیازمند در این بازی 4 مهار داشت. 3 خروج موفق و دقت پاس های او 81 درصد بود. دو مهار شوت از داخل محوطه ی جریمه هم دیگر کارنامه ی او در این بازی بود.

 

نیازمند و محبی؛ بهترین بازیکنان دیدار سپاهان – پرسپولیس 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو