مودریچ: سرنوشت قهرمانی لالیگا دیگر در دست ما نیست؛ باید در سه بازی باقی مانده پیروز شویم

منبع: طرفداری

12

1400/2/20

03:41


مودریچ: سرنوشت قهرمانی لالیگا دیگر در دست ما نیست؛ باید در سه بازی باقی مانده پیروز شویم

لوکا مودریچ هم به تساوی 2-2 رئال مادرید مقابل سویا در هفته 35 لالیگا واکنش نشان داد.

رئال مادرید با کسب تساوی خانگی، سه هفته مانده به پایان رقابت های لالیگا فرصت طلایی صدرنشینی را از دست داد و حالا باید امیدوار به لغزش دیگری از سوی اتلتیکو مادرید باشد.

به گزارش طرفداری و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، لوکا مودریچ در پایان بازی با سویا گفت:

دو امتیاز از دست دادیم، اما تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی به کار گرفتیم. شایسته پیروزی بودیم، اما تنها با یک امتیاز بیرون آمدیم. خیلی خوب بازی کردیم، مخصوصاً در نیمه دوم که موقعیت های زیادی داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم و در نهایت یک خطای پنالتی به دست آوردیم که برعکس شد و پنالتی برای حریف اعلام شد! مطمئن نیستم که خطای هند بود یا نه، چون صحنه را ندیدم. بدشانسی است، اما هنوز کاملاً زنده ایم، سه بازی باقی مانده و تا پایان تمام سعی خود را خواهیم کرد.

در نیمه اول به سختی در جریان بازی قرار گرفتیم اما در نیمه دوم خیلی بهتر بودیم. هرکاری که می توانستیم برای کسب پیروزی انجام دادیم. حیف شد، اما هنوز شانس قهرمانی داریم. من از لحاظ جسمی به اندازه سایر بازیکنان تیم قوی هستم. به دنبال برگزاری بازی های باقی مانده هستیم و سعی می کنیم در هر سه بازی پیروز شویم.

امیدوار بودیم که سرنوشت قهرمانی لالیگا در دستان ما باشد، اما حالا اینطور نیست. باید روی بازی خودمان تمرکز کنیم، نه دیگران و سعی کنیم که در هر سه بازی باقی مانده پیروز شویم. همه تیم ها امتیاز از دست می دهند و ما باید باور داشته باشیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو