پیش بازی گرانادا - رئال مادرید؛ تنها پیروزی، امیدها را زنده نگه می دارد

پیش بازی گرانادا - رئال مادرید؛ تنها پیروزی، امیدها را زنده نگه می دارد


منبع: طرفداری

9

1400/2/23

02:50


پیش بازی گرانادا - رئال مادرید؛ تنها پیروزی، امیدها را زنده نگه می دارد

رئال مادرید از هفته 36 رقابت های لالیگا میهمان گرانادا خواهد بود.

رئال مادرید، تیم سوم و 75 امتیازی رقابت های لالیگا فردا شب در حالی میهمان گرانادا خواهد بود که با پیروزی امشب اتلتیکو مادرید، اختلاف در صدر جدول به 5 امتیاز رسیده و تنها کسب پیروزی برای شاگردان زیدان می تواند در دو هفته پایانی امیدوار کننده باشد.

اطلاعات بازی گرانادا - رئال مادرید

  • تاریخ برگزاری: جمعه | 24 اردیبهشت 1400
  • زمان برگزاری: ساعت 00:30 به وقت تهران
  • محل برگزاری: ورزشگاه لوس کارمنس | گرانادا

پیش بازی

لغزش خانگی بحث برانگیز هفته گذشته مقابل سویا سرنوشت قهرمانی را از دست رئال مادرید خارج کرد و آنها حالا برای دفاع از عنوان قهرمانی نیاز به کسب پیروزی در هر سه بازی باقی مانده دارند و باید امیدوار باشند که اتلتیکو مادرید حداقل یک مساوی از دو بازی باقی مانده اش داشته باشد.

گرانادا در 4 بازی اخیر خود سه شکست و یک پیروزی به دست آورده که آن هم مقابل بارسلونا بوده است. گرانادا در حال حاضر با 45 امتیاز در رده دهم قرار دارد و با رتبه کسب سهمیه لیگ اروپا 7 امتیاز فاصله دارند تا امید چندانی به کسب سهمیه نداشته باشند.

در مقابل اما رئال مادرید برای دفاع از عنوان قهرمانی می جنگد؛ تیم زیدان روند 15 بازی بدون شکست را در لالیگا سپری می کند و در بازی رفت هم 2-0 گرانادا را شکست داده اند تا 11 برد متوالی مقابل این تیم ثبت کرده باشند. آنها برای حفظ امیدهای قهرمانی باید این روند را تداوم ببخشند.

  • سرخیو راموس، رافائل واران، دنی کارواخال، فرلاند مندی، مارسلو، لوکاس وازکز غایبان رئال مادرید در این دیدار خواهند بود.
  • روبرتو سولدادو، مهاجم تیم گرانادا هم دومین جلسه از محرومیت سه جلسه ای خود را بعد از اخراج مقابل کادیز پشت سر خواهد گذاشت و غایب است.

ترکیب و سیستم احتمالی دو تیم

پیش بینی نتیجه بازی از هواسکورد

2-1

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو