لایپزیش 1-4 دورتموند؛ آخر قصه زنبورها شیرین شد

منبع: طرفداری

9

1400/2/24

01:13


لایپزیش 1-4 دورتموند؛ آخر قصه زنبورها شیرین شد

دورتموند با شکست دادن لایپزیش، قهرمان دی اف بی پوکال شد.

لایپزیش و دورتموند در چارچوب دیدار فینال فصل 21-2020 جام حذفی آلمان به مصاف هم رفتند که

اطلاعات بازی لایپزیش و دورتموند

  • تاریخ برگزاری: پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 (13 می 2021)
  • ساعت برگزاری: 23:15 به وقت تهران
  • مکان برگزاری: المپیا اشتادیون، برلین
  • رقابت: فینال دی اف بی پوکال - فصل 2020/21
  • گلزنان لایپزیش: دنی اولمو 71'
  • گلزنان دورتموند: جیدون سانچو 5' و 1+45'، ارلینگ هالند 28' و 88'

ترکیب تیم ها و نمرات بازیکنان لایپزیش و دورتموند

 

آمار بازی لایپزیش و دورتموند

 

شرح گل های بازی

لایپزیش 0-1 دورتموند؛ جیدون سانچو 5': جیدون سانچو در پشت محوطه توپ را از داهود تحویل گرفت، وارد محوطه شد و سپس با یک شوت فوق العاده زیبا دروازه لایپزیش را باز کرد.

لایپزیش 0-2 دورتموند؛ ارلینگ هالند 28': اشتباه بازیکنان لایپزیش باعث شد در میانه میدان توپ به رویس برسد. این بازیکن توپ را به هالند که در پشت محوطه بود پاس داد. هالند به زیبایی اوپامکانو را از پیش رو برداشت و وارد محوطه شد. در محوطه بار دیگر اوپامکانو را دریبل زد، توپ را روی پای چپ خود آورد و به راحتی گل دوم دورتموند را به ثمر رساند.

لایپزیش 0-3 دورتموند؛ جیدون سانچو 1+45': پاس در عمق عالی بازیکن دورتموند، پشت مدافعان لایپزیش که بالا بازی می کردند به رویس رسید. رویس تا نزدیک دروازه پیش روی کرد و سپس با یک پاس عرضی کوتاه، جیدون سانچو را صاحب توپ کرد. سانچو با یک سر توپ، مدافع لایپزیش را از پیش رو برداشت و سپس کار سختی برای باز کردن دروازه خالی نداشت.

لایپزیش 1-3 دورتموند؛ دنی اولمو 71': انکونکو توپ را در پشت محوطه به دنی اولمو رساند. دنی اولمو با یک شوت فوق العاده زیبا از پشت محوطه، تک گل لایپزیش را به ثمر رساند.

لایپزیش 1-4 دورتموند؛ ارلینگ هالند 88': جیدون سانچو از میانه میدان توپ را تحویل گرفت و تا محوطه جریمه پیش روی کرد.سپس با پاسی عرضی توپ را به هالند که در پشت محوطه ایستاده بود رساند و این مهاجم نروژی با یک شوت به وسط دروازه و با اشتباه گولاچی، دروازه لایپزیش را باز کرد.


 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو