گرانادا 1-4 رئال مادرید؛ سه امتیاز شیرین با جوان ترین تیم فصل

منبع: طرفداری

8

1400/2/24

02:26


گرانادا 1-4 رئال مادرید؛ سه امتیاز شیرین با جوان ترین تیم فصل

رئال مادرید با کسب پیروزی پر گل خارج از خانه به تعقیب اتلتیکو مادرید ادامه داد.

رئال مادرید با کسب پیروزی 4-1 خارج از خانه مقابل گرانادا، 78 امتیازی شد و دو هفته مانده به پایان رقابت های لالیگا اختلاف با صدر جدول را به دو امتیاز کاهش داد و در رده دوم امیدوار باقی ماند. ترکیب اصلی امشب رئال مادرید با میانگین سنی 26 ساال و 18 روز جوان ترین ترکیب این فصل زیدان در لالیگا بود.

اطلاعات بازی گرانادا - رئال مادرید

  • تاریخ برگزاری: جمعه | 24 اردیبهشت 1400
  • زمان برگزاری: ساعت 00:30 به وقت تهران
  • محل برگزاری: ورزشگاه لوس کارمنس | گرانادا
  • داور بازی: آقای خسوس خیل مانزانو
  • گلزنان:لوکا مودریچ ('17)، رودریگو گوئس ('1+45)

گزارش بازی

دقیقه '14 ضدحمله تند و تیزی که بنزما به زیبایی آن را پایه گذاری کرد و در نهایت روی ارسال رودریگو، ضربه سر مهاجم فرانسوی را روی سیلوا از روی خط دروازه برگشت داد؛ در ادامه کرنر ارسالی مودریچ با ضربه سر ناچو به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه '17 رئال مادرید به گل رسید؛ پاس پشت دفاع عالی میگل گوتیرز جوان با فرار مودریچ همراه شد و در نهایت هافبک کروات با یک بغل پای استادانه پای چپ از زاویه ای تقریباً بسته توپ را از بین پاهای روی سیلوا وارد دروازه گرانادا کرد.

دقیقه '27 پاس در عمق عالی والورده، ماروین پارک را از سمت راست محوطه راه انداخت اما ضربه ناامیدکننده این بازیکن با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه '45 ضدحمله خوبی که نصیب وینیسیوس شد اما ضربه ضعیف و آرام این بازیکن به راحتی در اختیار دروازه بان قرار گرفت.

در دقیقه '1+45 رودریگو حساب کار را 2-0 کرد؛ حرکت وینگر برزیلی از میانه های میدان تا نفوذ به داخل محوطه جریمه ادامه داشت و در نهایت ضربه دقیق او به گوشه پایین دروازه گرانادا رفت.

خوشحالی زننده و سازنده گل اول رئال مادرید

آلوارو اودریوزولا با شروع نیمه دوم به جای ماروین پارک وارد میدان شد. دقیقه '57 پاس خوب مودریچ به وینیسیوس در موقعیتی مشابه گل اول که این بار ضربه بازیکن برزیلی را روی سیلوا در دو ضرب مهار کرد. دقیقه '61 سه تعویض همزمان برای رئال مادرید؛ ایسکو به جای والورده، هازارد به جای وینیسیوس و آسنسیو به جای رودریگو وارد میدان شدند.

در دقیقه '71 گرانادا یکی از گل های خورده را جبران کرد؛ ضربه سوارز با واکنش عالی کورتوا دفع شد اما توپ برگشتی مقابل پای خورخه مولینا قرار گرفت تا به راحتی دروازه خالی را باز کند.

در دقیقه '75 رئال مادرید بار دیگر خیال خود را راحت کرد؛ ادن هازارد توپی که نتوانسته بود خوب کنترل کند به شکل عرضی پاس داد تا اودریوزولا خود را به موقع رسانده و با یک ضربه دقیق توپ را به زیر طاق دروازه بفرستد.

در دقیقه '76 کریم بنزما هم موفق به گلزنی شد؛ اشتباه فاحش دروازه بان گرانادا که از دروازه خارج شد و موفق به دور کردن توپ نشد، مقابل کریم بنزما افتاد تا به راحتی از پشت محوطه جریمه دروازه خالی را باز کند.

در دقیقه '78 ماریانو هم جای بنزما را گرفت. دقیقه '85 واکنش بی نقص کورتوا با دست مخالف مانع از گلزنی کوئینا شد. در دقیقه '3+90 باز هم نوبت درخشش تیبو کورتوا بود که در موقعیت تک به تک ضربه لوئیس سوارز را در دو ضرب مهار کرد تا سوت پایان بازی به صدا درآید.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو