یورگن کلوپ: به این برد احتیاج داشتیم؛ به موقع در اولدترافورد برنده شدم

منبع: طرفداری

11

1400/2/24

02:37


یورگن کلوپ: به این برد احتیاج داشتیم؛ به موقع در اولدترافورد برنده شدم

سرمربی آلمانی قرمزها از زمان بندی اولین برد خود در اولدترافورد راضی است. 

یورگن کلوپ می گوید تیمش هنوز امید خود را برای به پایان بردن فصل در بین چهار تیم برتر لیگ از دست نداده است. 

به گزارش طرفداری و به نقل از BBC، برد ۴-۲ لیورپول در اولدترافورد قطعا روحیه بازیکنان لیورپول برای سه بازی پایانی فصل را افزایش خواهد داد. کلوپ پس از دیدن این نمایش دلچسب از تیمش به خبرنگاران گفت:

عالی جنگیدیم. بازی خوب و پر تنشی بود. همه دربی ها باید همین طور باشند. و البته اولین برد من در اولدترافورد. به نظرم در زمان خوبی از راه رسید. به این برد احتیاج داشتیم. لایقش بودیم. گل های خیلی خوبی هم زدیم. واکنش خیلی خوبی به گل حریف داشتیم. در آن صحنه بد شانس بودیم. به برونو فرناندز اجازه دادیم در عرض حرکت کند. در آن صحنه بد شانس بودیم ولی در دفاع هم خوب کار نکردیم. در ۱۵ دقیقه ابتدایی چندان خوب نبودیم ولی بعدا کنترل کار را به دست گرفتیم و همان طوری بازی کردیم که می خواستیم. 

دو مدافع میانی ما در ابتدای بازی در پاسکاری چندان خوب عمل نکردند ولی در ادامه بازی خوبی را پشت سر گذاشتند. ترنت (الکساندر آرنولد) امشب سرحال بود و همه کار کرد. حریف دیگر نمی توانست توپ را به برونو فرناندز برساند و ما قدم به قدم، بازی را در دست گرفتیم. یقینا زمانی که بازی ۳-۲ بود با هیجان دنبال می شد ولی خب توانستیم گل چهارم را هم بزنیم. به این برد نیاز داشتیم. واقعا بازی پر تنشی بود. به نظرم خط میانی فوق العاده بازی کرد. کرتیس جونز هم پس از ورود به زمین خیلی به ما کمک کرد.  

ناراحتی سادیو مانه؟ نه مشکلی نیست. روز گذشته تصمیم گرفتم از دیوگو ژوتا در ترکیب استفاده کنم. معمولا تصمیم خودم را شرح می دهم ولی فرصتی برای این کار نداشتم. همه چیز خوب است. 

تاپ فور؟ هنوز هم در رقابت هستیم. این تمام کاری بود که امشب از دست ما بر می آمد. بازی بسیار سنگینی بود. باید سریعا ریکاوری کنیم و به راه مان ادامه بدهیم. به نظرم خوب بازی کردیم و برای برنده شدن به اندازه کافی خوب بودیم. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو