پیوستن دو بازیگر دیگر به جمع بازیگران فیلم Indiana Jones 5

منبع: زومجی

11

1400/2/25

00:27


پیوستن دو بازیگر دیگر به جمع بازیگران فیلم Indiana Jones 5

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ۲ بازیگر دیگر به جمع بازیگران فیلم Indiana Jones 5 اضافه شده است. بوید هالبروک و شوانتی رنه ویلسون دو بازیگر جدیدی هستند که پس از توافق با والت دیزنی و لوکاس فیلم به جمع بازیگران قسمت پنجم فیلم Indiana Jones اضافه شده‌اند. بااین‌حال، اطلاعاتی از نقش هالبروک و ویلسون در قسمت جدید فیلم ایندیانا جونز در دسترس نیست. پیش از این شاهد پیوستن فیبی والر-بریج به‌عنوان بازیگر نقش اصلی زن، مدس میکلسن و توماس کرچمان به جمع بازیگران فیلم Indiana Jones 5 بودیم.

بوید هالبروک و شوانتی رنه ویلسون

جیمز منگولد با سابقه کارگردانی آثاری چون فیلم Walk the Line (سربه‌راه باش)، فیلم Logan (لوگان) و فیلم Ford v Ferrari (فورد دربرابر فراری)، وظیفه کارگردانی فیلم Indiana Jones 5 را بر عهده دارد که او درواقع جانشین استیون اسپیلبرگ شده که پیش از این وظیفه کارگردانی ۴ قسمت قبلی فیلم Indiana Jones را بر عهده داشته بود. در این فیلم اکشن و ماجراجویی قرار است شاهد بازگشت هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز باشیم و همچنین جان ویلیامز برای ساخت موسیقی متن فیلم Indiana Jones 5 باز خواهد گشت.

قسمت جدید فیلم ایندیانا جونز برای اکران در تاریخ ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. قابل انتظار است که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Indiana Jones 5 از تابستان امسال آغاز شود. هالبروک بیشتر برای بازی در آثاری چون سریال Narcos، فیلم Gone Girl، فیلم The Host، فیلم The Predator، فیلم Logan و فیلم We Can Be Heroes شناخته می‌شود و هم‌اکنون در پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید سریال The Sandman حضور دارد.

از کارهای آینده هالبروک می‌توان به فیلم Beckett، فیلم Vengeance و سریال Platform اشاره کرد. شوانتی رنه ویلسون نیز بیشتر برای بازی در آثاری چون سریال Billions، سریال The Resident و فیلم Black Panther شناخته می‌شود که در فیلم بلک پنتر نقش یکی از اعضای گروه Dora Milaje را بر عهده داشته است. 


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو