بهترین مدافع کناری این فصل لالیگا کیست؟

بهترین مدافع کناری این فصل لالیگا کیست؟


منبع: طرفداری

4

1400/3/21

00:12


بهترین مدافع کناری این فصل لالیگا کیست؟

پس از پریمیر لیگ و لالیگا، به سراغ بهترین های سری آ رفتیم.در ادامه مدافعین کناری این لیگ را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

اختصاصی طرفداری| پس از ۹ فصل، اینترمیلان فاتح فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ سری آ شد و تیم های میلان و آتالانتا و یوونتوس در رده های بعدی قرار گرفته و سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کردند. در این مطلب قصد داریم به سراغ بهترین مدافعین مرکزی این لیگ برویم.

۸. الکس ساندرو

ساندرو ۳۰ ساله و ۱۸۱ سانتی متری در ۲۶ بازی برای یوونتوس به میدان رفته است و موفق به ثبت ۲ گل و ۱ پاس گل و دقت پاس ۸۸ درصدی شده است. بیانکونری در دیدار هایی که از حضور این مدافع چپ برزیلی بهره برده است موفق به ثبت ۳ کلین شیت شده است. ساندرو در ۶۲ درصد دوئل های زمینی و هوایی در برابر مهاجمین حریف موفق بوده است و ۲ کارت زرد دریافت کرده است. ساندرو در این فصل موفق به ثبت ۳ خلق موقعیت خطرناک شده است و آمار ۷۹ درصد دریبل موفق را داراست. ساندرو از سوی سایت سوفاسکور نمره ۷.۰۷ را دریافت کرده است و ۱ بار نیز در تیم منتخب هفته حضور داشته است. ارزش این بازیکن در بازار ۲۹ میلیون یورو است.

۷. جیانلوکا مانچینی

مانچینی مدافع راست و مرکزی ایتالیایی و ۲۵ ساله و ۱۹۰ سانتی متری رم در ۳۲ بازی برای تیم پایتخت نشین به میدان رفته است و موفق به ثبت ۴ گل و ۲ پاس گل و دقت پاس ۸۹ درصدی شده است. رم در دیدار هایی که این مدافع در میدان بوده است موفق به ثبت ۹ کلین شیت شده است. مانچینی در ۵۴ درصد دوئل های زمینی و هوایی در برابر مهاجمین حریف موفق بوده است و ۱۰ کارت زرد دریافت کرده است. او در این فصل موفق به ثبت ۱ خلق موقعیت خطرناک شده است و آمار ۷۹ درصد دریبل موفق را داراست. مانچینی از سوی سایت سوفاسکور نمره ۷.۰۵ را دریافت کرده است و ۴ بار نیز در تیم منتخب هفته حضور داشته است. ارزش این بازیکن در بازار ۲۹ میلیون یورو است.

۶. داویده کالابریا

کالابریا ۲۴ ساله و ۱۷۷ سانتی متری در ۳۲ بازی برای میلان به میدان رفته است و موفق به ثبت ۲ گل و ۱ پاس گل و دقت پاس ۸۸ درصدی شده است. قرمز و مشکی های میلانو در دیدار هایی که از حضور این مدافع راست ایتالیایی بهره برده اند موفق به ثبت ۱۱ کلین شیت شده اند. کالابریا در ۶۰ درصد دوئل های زمینی و هوایی در برابر مهاجمین حریف موفق بوده است و ۷ کارت زرد دریافت کرده است. کالابریا در این فصل موفق به ثبت ۲ خلق موقعیت خطرناک شده است و آمار ۷۹ درصد دریبل موفق را داراست. کالابریا از سوی سایت سوفاسکور نمره ۷.۰۸ را دریافت کرده است و ۲ بار نیز در تیم منتخب هفته حضور داشته است. ارزش این بازیکن در بازار ۲۷ میلیون یورو است.

۵. اشرف حکیمی

اشرف حکیمی مدافع راست مراکشی و ۲۲ ساله و ۱۸۱ سانتی متری اینترمیلان در ۳۷ بازی برای این تیم به میدان رفته است و موفق به ثبت ۷ گل و ۸ پاس گل و دقت پاس ۸۴ درصدی شده است. نراتزوری در دیدار هایی که این مدافع در میدان بوده است موفق به ثبت ۱۱ کلین شیت شده است. اشرف در ۵۴ درصد دوئل های زمینی و هوایی در برابر مهاجمین حریف موفق بوده است و ۶ کارت زرد دریافت کرده است. او در این فصل موفق به ثبت ۹ خلق موقعیت خطرناک شده است و آمار ۵۲ درصد دریبل موفق را داراست. اشرف از سوی سایت سوفاسکور نمره ۷.۰۵ را دریافت کرده است و ۲ بار نیز در تیم منتخب هفته حضور داشته است. ارزش این بازیکن در بازار ۵۲ میلیون یورو است.

۴. تئو هرناندز

تئو ۲۳ ساله و ۱۸۴ سانتی متری در ۳۳ بازی برای میلان به میدان رفته است و موفق به ثبت ۷ گل و ۵ پاس گل و دقت پاس ۸۳ درصدی شده است. روسونری در دیدار هایی که از حضور این مدافع چپ فرانسوی بهره برده است موفق به ثبت ۹ کلین شیت شده است. تئو در ۶۲ درصد دوئل های زمینی و هوایی در برابر مهاجمین حریف موفق بوده است و ۹ کارت زرد دریافت کرده است. تئو در این فصل موفق به ثبت ۶ خلق موقعیت خطرناک شده است و آمار ۶۱ درصد دریبل موفق را داراست. تئو از سوی سایت سوفاسکور نمره ۷.۱۵ را دریافت کرده است و ۵ بار نیز در تیم منتخب هفته حضور داشته است. ارزش این بازیکن در بازار ۵۳ میلیون یورو است.

۳. رابین گوزنس

گوزنس مدافع راست آلمانی و ۲۶ ساله و ۱۸۳ سانتی متری آتالانتا در ۳۲ بازی برای این تیم به میدان رفته است و موفق به ثبت ۱۱ گل و ۶ پاس گل و دقت پاس ۸۲ درصدی شده است. آتالانتا در دیدار هایی که این مدافع در میدان بوده است موفق به ثبت ۸ کلین شیت شده است. گوزنس در ۵۳ درصد دوئل های زمینی و هوایی در برابر مهاجمین حریف موفق بوده است و ۷ کارت زرد و ۱ کارت قرمز دریافت کرده است. او در این فصل موفق به ثبت ۷ خلق موقعیت خطرناک شده است و آمار ۶۵ درصد دریبل موفق را داراست. گوزنس از سوی سایت سوفاسکور نمره ۷.۱۴ را دریافت کرده است و ۴ بار نیز در تیم منتخب هفته حضور داشته است. ارزش این بازیکن در بازار ۳۶ میلیون یورو است.

۲. جیووانی دی لورنزو

دی لورنزو ۲۷ ساله و ۱۸۲ سانتی متری در ۳۶ بازی برای ناپولی به میدان رفته است و موفق به ثبت ۳ گل و ۶ پاس گل و دقت پاس ۸۷ درصدی شده است. ناپلی ها در دیدار هایی که از حضور این مدافع راست ایتالیایی بهره برده اند موفق به ثبت ۱۲ کلین شیت شده اند. دی لورنزو در ۵۸ درصد دوئل های زمینی و هوایی در برابر مهاجمین حریف موفق بوده است و ۱۱ کارت زرد دریافت کرده است. دی لورنزو در این فصل موفق به ثبت ۹ خلق موقعیت خطرناک شده است و آمار ۵۶ درصد دریبل موفق را داراست. دی لورنزو از سوی سایت سوفاسکور نمره ۷.۱۹ را دریافت کرده است و ۷ بار نیز در تیم منتخب هفته حضور داشته است. ارزش این بازیکن در بازار ۲۲ میلیون یورو است.

۱. خوان کوادرادو

کوادرادو مدافع راست کلمبیایی و ۳۳ ساله و ۱۷۹ سانتی متری یوونتوس در ۳۰ بازی برای این تیم به میدان رفته است و موفق به ثبت ۲ گل و ۱۰ پاس گل و دقت پاس ۸۸ درصدی شده است. یوونتوس در دیدار هایی که این مدافع در میدان بوده است موفق به ثبت ۳ کلین شیت شده است. کوادرادو در ۵۷ درصد دوئل های زمینی و هوایی در برابر مهاجمین حریف موفق بوده است و ۹ کارت زرد و ۱ کارت قرمز دریافت کرده است. او در این فصل موفق به ثبت ۱۷ خلق موقعیت خطرناک شده است و آمار ۶۶ درصد دریبل موفق را داراست. کوادرادو از سوی سایت سوفاسکور نمره ۷.۲۰ را دریافت کرده است و ۷ بار نیز در تیم منتخب هفته حضور داشته است. ارزش این بازیکن در بازار ۱۷ میلیون یورو است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو